Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 1 évesen lett pározta...

A kutyám 1 évesen lett pároztatva de nem sikerült mert holtan szülte meg mind a 9 kicsinyét és mostanra 6 éves most ősszel tűzelt és voltak kan kutyák akik ide jöttek hozzá de ő állterhes lett es a méhe begyuladt ez elő jöhet a következő tüzelésnél?

Figyelt kérdés
Mostmár jobban van mert állatorvos ellátta es antibiotikunot kapott sokat

2015. márc. 15. 10:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jobb lenne ivartalanítani.
2015. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ilyen idősen?? Nem lesz baja??
2015. márc. 15. 10:37
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

1 éves kutyát hova pároztattad jo apád?????


ivartalanitás ennyi

2015. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Vagy 2-3 pontosan nem tudom de nem is az a lényeg jó anyád
2015. márc. 15. 10:40
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

Remélem,csak kamu kérdés és ilyen felelőtlen,ostoba tulajdonos nincs a valóságban....

1.a kutyával korán akartatok szaporítani,egy évesen nagyon fiatal volt még.Nem csoda,hogy halva születtek a kölykök,gondolom pl.a herpesz elleni oltás árát is elspóroltátok.Azt ugyanis fedeztetéskor be szokás adatni,majd megismételni.

2.felelőtlenek vagytok,mert bejuthatnak idegen kutyák a tietekhez,nyilván oltva sincs a kötelező oltások kívül,így rengeteg fertőzést kaphat az idegen kutyáktól.

3.igen,előjöhet élete végéig minden tüzelésnél,de ezt az állatorvosnak is tudnia kéne.Csak az ivartalanítás a megoldás.Váltsatok orvost!

2015. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem nem sajnaljuk ra a penzt mert a leheto legtobb oltast megkapja csak azert 100000 FT most huzos lenne mert apum nem dolgozott 1 evet mert mutottek
2015. márc. 15. 10:43
 7/24 A kérdező kommentje:
Es amugy is nem mi vagyunk a felelotlenek mert mi hiaba csinaljuk meg a keritest akk is bejutnak vagy a szomszedtol vagy nem tudom
2015. márc. 15. 10:45
 8/24 anonim ***** válasza:
63%

Akkor nemjó a kerítés...

Olyan nincs, hogy a tökéletes kerítésen is átmennek.

2015. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom de a szomszed csinalt egy szep szemet dombot az udvarara es azon is atjutnak sajna
2015. márc. 15. 10:48
 10/24 anonim ***** válasza:
42%
Ezt az összeget honnan találtad ki?Mekkora kutya?Merre laktok?Hátha van a közelben olyan állatvédő szervezet,ahol van ivartalanítási akció.
2015. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!