Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyik "barátom" és a szülei...

Egyik "barátom" és a szülei nem szállnak le rólam, lassan én vagyok a gonosz, mert nem akarom a kan kutyámat össze engedni a szukájukkal. Hogy állítsam le őket?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva lesz egy rat terrierem, fél éves, fajtiszta szülőktől származik, de neki nincs törzskönyve, mert egy kicsit "defektesen" született. Ami engem nem érdekel, egyrészt amilyen hamar csak lehet úgyis megy golyótlanító műtétre, másrészt csak társnak kell.


Na most ez a "barátom" és a szülei rá izgultak a dologra, mert nekik is valami hasonló a kutyájuk...valami hasonló. Vagy jack russel, vagy ilyen vagy olyan. De olyan szép kiskutyáik lennének, és én is kapnék egyet TÖK INGYEN, sőt a kicsikből származó bevétel nem tudom hány százaléka is az enyém lenne.


Először szépen elmondtam nekik, hogy bocsi, de ez a kutya is töketlen lesz, mint a másik.

De ők csak kötötték az ebet a karóhoz, hogy kell a szex, meg (ezen teljesen kiakadtam, nem így ismertem őket) a szukájukat már kétszer csinálta fel valami keverék, és megérdemelné, hogy egy igazi terrier fiú is megdugja. A szuka 2 éves, vagy 3.


Aztán elkezdtem beszélni a kan és szuka kutyákra leső veszélyekről, de csak én lettem a gonosz, hogy nem hagyom szexelni a kutyát. Azóta heti rendszerességgel puhítanak, hogy na de mégis legyek már jó szívű...nagyon idegesítőek, tipikusan azok akiknek hiába magyaráz az ember, sajnos nem tudom kizárni őket az életemből, közel laknak hozzánk.


2015. márc. 15. 11:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Akár már most lehetne ivartalanítani.Tedd ezt,vagy kamuzz.
2015. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
én ugy szoktam elháritani a fedeztetni akarókat, hogy azt mondom, a tenyésztője megtartotta a fedeztetési jogot. És ha tudomására jut,hogy ennek ellenére fedeztetek, visszaveszi a kutyát. Egyébként a törzskönyv kérdéshez annyi a hozzáfüznivalóm, hogy igy, hogy már születéskor látszott, hogy a kicsinek "hibája" van, nincsen azzal semmi gond, ha rá nem kérnek le törzskönyvet. Attól a kiskutya minősége nem fog változni, igy sem, ugysem tenyésztehtő. A gazdi tudja kiktől, honnan vette, ennyi neki bőven elég.
2015. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!