Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anya el akarja vinni az...

Anya el akarja vinni az állatmentéshez. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves kan magyar vizslánk. Minden növényt kihúz, szétrág. Az egész kert romokban áll. Eddig este bejött, de aludni kiment. De mostár be se akarja engedni, büntetésből. Tegnap anya elültettet egy növényt, de reggelre nyoma tűnt. Hogyan tudnám erről leszoktatni? Nem akarom hogy szorongása legyen. :(

2015. márc. 15. 11:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem engedi reggel sétálni?

Azt akarja hogy a kutya legyen jó, de tenni azt már nem enged.

2015. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Edzest sajnos nem hagyhatom abba mert emiatt nem kell jarnom + tesire, es egyebkent is elsportolo vagyok. De szerinttek miert nem engedi a reggeli setat? Ha lefekszek 9-kor akkor eleg felkelnem 5-kor.

egyebkent ha sikerulne meggyoznom a reggeli seta hasznarol, nagy baj lenne ha kedden es csutortokon nem setalnek vele delutan? Ugyanis kedden gyogytorna, csutortokon meg edzes

2015. márc. 15. 15:12
 23/36 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg az mar kevesbe lenne baj, ha azon a ket napon kevesebb seta lenne. De akkor a tobbin legyen meg rendesen!
2015. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Kerdezted mar tole, hogy miert nem engedi a reggeli setat, vagy ezt csak te feltetelezed?
2015. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Majd ha anya hazajön, mekerdezem, és majd írok, hogy mi lett a megoldás, rendben?(4 korul jon)
2015. márc. 15. 15:33
 26/36 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem, es ahogy mondtam, a valsz nem. Idezem" nem er meg annyit ez a kutya, akkor inkabb eltokitem es megy vilagga, mint hogy te reggelente felkelj hozza, meg hogy az iskola fontosabb neked, es h igy is mindig faradt vagy, es hogy szo se lehet rola." Valahonnan sejtetgem :(
2015. márc. 15. 16:08
 27/36 anonim ***** válasza:
Akkor vagy mondj le az edzesrol, vagy reggel ird meg a hazit es delutan setalj, vagy harcolj tovabb.
2015. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha a szüleid így állnak hozzá a kutyához az elég veszett ügy. Feltételezzük, hogy ha elütné egy autó a kutyát és eltörne a lába akkor a szüleid tuti nem vinnék el orvoshoz, mert "nem ér annyit", inkább ott helyben hagynák elpusztulni... Szerintem ők ezt már eldöntötték, nem kell nekik a kutya, nem akarnak rá költeni, időt pazarolni és ezt várnák el tőled is... Volt időszak amikor mi is szidtuk sokszor a kutyát mert sok bosszúságot okozott, de soha senki nem mondott olyat, hogy inkább kihajítaná az utcára hogy világgá menjen... Sőt, amikor komolyan beteg lett akkor az egész családdal rohantunk vele Pestre az állatklinikára. Sajnos az elmondottakból nem úgy látom, hogy a te szüleid is így állnának hozzá a dologhoz...


Egyébként hány éves vagy? Már csak azért, mert ha túlságosan fiatal vagy akkor sajnos kénytelen leszel beletörődni a döntésükbe :(

2015. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
És honnan a fészkes fenéből pottyant az udvarotokba egy kölyökvizsla?
2015. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz róla gondoskodni keressetek neki egy új, jobb gazdit. A szüleidet valószínüleg már nem érdekli a kutya, neked meg nincs rá időd. Én a kevés mozgásigényű bichonommal is napi 2 vagy 3 órát sétálok + sok futkározás az udvaron. Egy vizsla ennél sokkal többet igényel. Ha nem viszed sétálni, ne várj csodát! Ha unatkozik egy kutya és nincs eléggé megnevelve (és itt nem a trükkök számítanak) rombol.
2015. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!