Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha meghal a kutyám akkor...

Ha meghal a kutyám akkor fizetni kell valamit hogy be van chippelve?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Csak szolsz az orvosnak, hogy meghalt es, hogy torolje a chipje. Oszinte reszvetem :(
2015. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 K. Isti válasza:

Én szlovákiai vagyok és apum állatorvos és sokan kérdezik őt és azt mondja,hogy el lehet temetni a kutyát,ha benne is van a chip rendszerbe,onnan sem muszáj kitörölni.

Szóval nem kell fizetni,sőt még aĺlatorvosnak sem kell szólni.

2015. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 K. Isti válasza:
0%
Ugyan az vagyok:tudtátok,hogy már nem kötelező Slovákiában a chip?
2015. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleg baj az nektek.legelso vagyok, Romaniabol.. Igy a legjobb ha van bennuk chip, igy konnyebben megtalalhatjuk a kutyust stb.. :)
2015. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De, be kell jelenteni.Mert ha jön egy ellenőrzés és látszik évek óta nem kapott veszettség ellenit a kutya küldik a csekket,mivel törvényt szegett a gazdi. Mivel az adatbázisból nem törölték.Így elvileg él a kutya.


Ha elaltatják a doki automatikusan rá írja az oltási könyvre,hogy elaltatva. Nálunk így volt.Akkor a chipes dolog nem volt.De gondolom kitörlik. De otthon meghalt akkor vidd be a könyvét és mond meg a dokidnak törölje.

De amúgy nem kerül pénzbe.

2015. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!