Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler kutyát szeretnék...

Rottweiler kutyát szeretnék nagyon mennyire megbizható?

Figyelt kérdés
Egy rottweilerer találkoztam nagyon kedves volt velem bánom nemhoztam el
2015. márc. 16. 23:22
 1/4 anonim válasza:
71%
Szerintem az ilyen típusú, kicsit démonizált kutyáknál, nagyon egyénfüggő, hogy milyen a kutya, mert a fajtára kimondhatják, hogy alapvetően agresszív, stb,(egyébként szerintem nem az) de attól még az egyedekre ez nem nyomható rá. Ha sokat foglalkozol vele, esetleg járatod kutyaiskolába, tanítod és nem szolgáltatsz rá okot, hogy ne bízzon benned, akkor te is megbízhatsz benne. Remélem egy kicsit tudtam segíteni, bocsi, ha hosszúta nyúlt a válasz. Jó kutyázást :))
2015. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy mennyire megbízható, az attól függ, hogy egyrészt milyenek a veleszületett tulajdonságai (kiegyensúlyozott idegrendszerű szülők a kívánatosak), és a neveléstől.
2015. márc. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy rotival találkoztál. Az nem jelent semmit. Mit tudnál nyújtani ennek a fajtának?
2015. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A nevelestol fugg

De amugy mi az egyik rottinkat amikor vettuk mar nagy volt es egyaltalan nem volt agressziv

2015. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!