Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak hog szeressen a...

Mit csinaljak hog szeressen a kutyam?

Figyelt kérdés
Egy 7 honapos tacsko es bischon havanese kiskutyam van es el szeretnem erni hogy szeressen es hogy falkavezerkent tekintsen ram.En 12 eves vagyok es szeptemberben kaptam. Nagyon sokat foglalkozok vele. Leviszem setalni tanitgatom mar egy csomo dolgot megtanitottam neki (ul,fekszik,piti,hop-hop,akkor kezd enni mikor mondom hogy tied) en etetem stb. De megis apumat tekinti falkavezernek. Ha megakarom simogatni nem hagyja hanem elfut es neha megharap. Mikor apum hazaer a munkabol akkor a kutyim nagyon orul neki es ugy razza a farkat hogy majdnem felszall es ugral hogy simogassa meg. Nekem nem csinalja ezt mikor hazaerek a sulibol , nekem annyit csinal hogy oda jon az ajtoba megnezi kijott koszonok neki hogy szia kiskutyam o pedig csak megy vissza aludni. Miert csinalja ezt???? Pedig ezen a vilagon en gondozom a legtobbet es en szeretem legjobban.kerlek a helyesirasom ne nezzetek koszi!!

2015. márc. 17. 21:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg a noveremet is jobban szereti pedig meg meg sem simogatja
2015. márc. 17. 21:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem babusgatod te egy kicsit tul sokat? Legyel egy kicsit tavolsagtartobb vele, erdemelje ki a szeretetedet, ne te eroltesd ra. Erdemes lenne elvinni egy kutyasuliba, ahol megtanitanak falkavezerkent viselkedni.
2015. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
55%
Valoszinu azert mert apukad tud neki parancsolni,es ezt erzi a kutya.
2015. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Próbáld meg, hogy nem törődsz vele.

Én példám:

Volt egy bullmasztiffom. Gyönyörű, feltűnő kutya. Aki nem fosott tőle, az mindenáron meg akarta simogatni, hiába mondtam, hogy nem szereti. De majd ő aztán! A kutya meg húzta el a fejét, hogy hagyják már.

Egyik ismerősömnek is nagyon tetszett, de szóltam, hogy rá se nézzen a kutyára.

Volt is döbbenet a kutya részéről. Hát ez hogyhogy? Mi az, hogy rám sem néz? Mi az, hogy nem ájuldozik tőlem?

És ő ment oda az illetőhöz barátkozni. :)

2015. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem hagyd hogy mas is dedelgesse kb 1-2 hetig,es lehet hianyozni fogsz neki es akkor kiderul hogy szeret vagy nem. Lehet azert nem all oda hogy megsimogatsd mert igyis-ugyis simogatod. Edesapad pedig biztos o a "falkavezer" a hazban es ezt a kutya is megerzi. Szoval szerintem ne dedelgetsd es akkor majd meglatja hogy milyen nelkuled.
2015. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kosziii a valaszokat !!! :)
2015. márc. 17. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a viselkedéseddel alárendeled magad a kutyának,s ez olyan jól sikerült,hogy ha nem tetszik neki valami,még oda is harap.Hogy ez változzon,szabályokat kell felállítanod,amit betartatsz a kutyával és magaddal is.A kutya nem emberként működik.Nem a szeretet mértéke dönti el,kit tekint falkavezérnek.Nem is falkavezėrré kell válnod,hanem rangsorban jó messze a kutya elé kerülni.A Cerberos oldalán vannak jó tippek,hogyan érheted ezt el.
2015. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!