Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hét hetes kiskutyának lehet...

Hét hetes kiskutyának lehet baja felnőtt kutyatáptól?

Figyelt kérdés
Akkor, ha csak azt kap enni, vízbe beáztatva.
2015. márc. 18. 14:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Remélem megnyugodtatok.
2015. márc. 18. 17:41
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha nem állandóra gondoltad a felnőtt tápot, nem lesz semmi gond. Természetesen ne azonnal az új tápot ad neki. Tartsd be az átszoktatás szabályait.

Mit kapott a kicsi a barátodnál?

2015. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Természetesen nem állandóra gondoltam. A barátomnál Chappy junior tápot kapott, vízbe áztatva, de ilyet nem akartam venni, nem sokkal többért inkább rendeltem neki Brit Puppy tápot. Csak addig kapná a felnőttet amíg meg nem jön. A régi helyén is megette az anyakutya kajáját, simán ekropogtatja:)

Egy kicsit jobban felkészülhettem volna az érkezésére, de engem is váratlanul ért, úgyhogy most már ez van, ezt kell szetetni sajnos. Remélem tényleg nem ártok vele neki. Végülis csak pár napról van szó.

2015. márc. 18. 21:53
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond azért a pár napért :))
2015. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!