Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám rosszul lett?

A kutyám rosszul lett?

Figyelt kérdés
Kimentem az 1 éves német juhászomhoz játszani és simogatni, eltelt olyan 20 perc és utána az egyik helyről a másikra járkált feküdni azt hittem hogy csak elfáradt de amikor felült forgatta nagyon a fejét mint aki elszédült és nézz össze vissza felállt ment volna egy másik helyre és alig tudott járni össze vissza ingadozott lefeküdt és annyira szaporán vette a levegőt és nagyon vert a szíve olyan volt mintha utolsó percei lennének eltelt fél óra felkelt és már jobban volt? szerintetek mi lehetett? azért mert megevett egy méhecskét? Az tuti hogy nem fáradt el mert tudom hogy ha elfárad nem ezt csinálja! A válaszokat előre is köszönöm :)
2015. márc. 18. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!


ez szerintem enyhe epilepszia volt. Ha még egyszer előfordul, vedd fel a telefonoddal videóra, és mutasd meg egy állatdokinak!

2015. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szédülés, szapora szívverés, légszomj, ez simán lehet valamilyen szívbetegség. Menj el egy jó állatorvoshoz és meséld el neki, mit tapasztaltál, addig meg ne nagyon terheld a kutyát, nehogynesetleg a következő ilyet ne élje túl.
2015. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal el kellene vinni orvoshoz. Ugyan ilyen tünetei voltak a kutyámnak. Késő este történt a dolog, pár perc után úgy tűnt jól van. Bevittem a szobába aludni, úgy gondoltam ráérek reggel orvoshoz vinni. Sajnos reggelre meghalt.
2015. márc. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!