Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyám mellé még egy...

Szuka kutyám mellé még egy kiskutya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 6 éves jagd terrier kutyusom aki lány.

Egy állatvédőtől hoztam el, bántották, megjárt egy két dolgot szegény. Nagyon békés, barátságos, szeretetre éhes, más kutyákkal jól kijön, egyáltalán nem ugat.

A barátnőm kutyája most ellik és az alomból mindenképpen szeretnék egy kiskutyát a meglévő mellé. Tudtok segíteni, tanácsot adni? A kiskutya keverék fajta. Kant vagy inkább szukát lenne ideálisabb választani? Az én kutyám ivartalanítva van és a kicsit is szeretnénk mindenképpen, hiszen a meglévő kutyám még a hajlamot sem tudja elviselni, hogy egy állat "intimebben" érjen hozzá. Tartok tőle, hogy féltékenyek lesznek egymásra, esetleg a kicsi harciasabb lesz és szokásos dolgok. Kérlek titeket értelmes válaszokat adjatok, mindenképpen szeretnénk magunkhoz venni a kicsit, hogy a nagynak is legyen játszópajtása és ne érezze magát egyedül!



2015. márc. 19. 14:35
 1/4 anonim válasza:
Szerintem szukát.:)
2015. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is szukára gondoltam, de mindkettő mellett ugyanannyi érvet tudnék felhozni, mint ellen érvet. Esetleg kifejtenéd? :)
2015. márc. 19. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szukát javasolnék.

A szuka kutyák nagy általánosságban könnyebben kezelhetőek, kevésbé hajlamosak a dominanciára. Ez főleg egy keverék kutyánál lehet fontos, ahol nem tudod, hogy milyen fajtából van a "mix."

2015. márc. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2015. márc. 20. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!