Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek a kutyájánál már...

Valakinek a kutyájánál már csináltak bűzmirigy eltávolítást?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor hol és mennyiért? Milyen gyorsan gyógyult és valamilyen szövődmény alakult e ki?

2015. márc. 21. 11:58
 1/3 anonim válasza:
0%
Nem kell azt eltávolítani. A doki kinyomja kis összegért és jó pár hónapig nem lesz vele gond
2015. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok ebben a témában ennyire elmaradott. Már rengeteget voltunk vele állatorvosnál. Kinyomta, adott gyulladáscsökkentő injekciót, de sajnos egyre sűrűbben visszatér. Már egy kinyomás után szinte már másnap megint dörzsöli a fenekét a földhöz. Már kétségbe vagyok esve!
2015. márc. 21. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Nalunk vegul nem kerult sor ra, mert a kutyankat sajnos el kellett altatni daganat miatt. De nala is gyakran ki kellett nyomni, par hetente.

Ugyhogy majdnem megcsinaltattuk. Az allatorvosunk azt mondta, hogy olyan 20 ezer korul lett volna (de egy orias kutyarol volt szo) es allitolag egy nagyon kis, gyors mutet.

Persze utana kell a galler meg varratszedes is van, oda kell figyelni, de szerintem egy normalis allatorvosnal nem nagyon van szovodmeny. Erdeklodj par helyen.

2015. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!