Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vásárolt már valaki csivavát...

Vásárolt már valaki csivavát Szlovákiából vagy külföldről?

Figyelt kérdés
Van már egy csoki színű csivink magyar tenyésztőtől és neki szeretnénk egy párt. Nagyon szépeket láttam szlovák oldalakon és gondolkozunk a vásárláson. A kérdésem az lenne hogy van olyan aki már vásárolt szlovákiából vagy valahonnan külföldről csivavát? Mik a tapasztalatok?

2015. márc. 23. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Mielőtt külföldre mennél kiskutyáért szerintem keresd fel a chihuahua fajtamentőket. Nagyon sok kutyusuk van akik szerető gazdira várnak. Nekem van egy ismerősöm aki úgy fogadott örökbe tőlük kettőt, hogy először csak ideiglenes befogadó akart lenni, de nagyon megszerette őket.
2015. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tenyésztőtől vette az előzőt is, akkor miért baj, ha vesz egy másikat, kennelből?

Magyar TENYÉSZTŐként mondom, hogy rá fér a magyar csivava állományra a javítás, és itt nem a kutricákban szaporítók kutyáira gondolok.

A kérdező nem azt kérdezte, hogy honnan szerezzen egy csivavát, hanem, ha xy összeget kiad érte, akkor hogy járhat egy szlovák kennellel. Hátha van olyan, aki kiállításra jár és tapasztalata van a minőségről, vagy ismer esetleg pár kennel tulajt szlovákiából, és mi a véleménye.

Fajtagondozóként igenis pártolom, hogy akinek nincs pénze, illetve ambíciója kiállításozásra, az fogadjon örökbe. De ha kennelnél szeretne venni, akkor had vegyen kennelből.

2015. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!