Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet egy kutyát alomra...

Lehet egy kutyát alomra szoktatni?

Figyelt kérdés
Sétáltatás mellett( napi 2x )
2010. febr. 17. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Inkább kutyapelusra, vagy újságpapírra, mint alomra.

Egyébként rá lehet szoktatni, csak könnyen megszokhatja, hogy fenn kényelmesebb, és előfordulhat, hogy lenn majd nem produkál semmit.

Üdv.

/Ja, mielőtt nekem ugranak az okosak, a kutyapelust a földre kell teríteni, nem a kutyára adni!/

2010. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Persze, az enyém nagyon gyorsan rászokott, hogy felpórszívózza az orrával (bár a macskának lett kirakva).

Alom=macska

Kutya=séta

2010. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Lusta embernek nem való kutya.

A kutya a dolga végeztével nemcsak végterméket produkál, hanem szociális életet is él: üzenetet "olvas" és hagy, területet jelöl stb. Én nem szoktatnám. Illetve ha nem lenne időm 3x-i sétára, nem tartanék kutyát. (lehet megkövezni)

2010. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
A kutya nem macska, hogy alomra szokjon.
2010. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
36%

Nem feltétlen lusta a kedves kérdező,hanem az is lehet,hogy dolgozik,és a munkája miatt nemtudja 3x levinni,mert úgy dolgozik:)

Kérdésre a válasz:Egyik ismerősöm is rátudta szoktatni,mert ő náluk is akadályozza a munka,de mikor leviszi ugyanúgy teszi a dolgát:)

2010. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Én is dolgozok képzeld: 9-17ig

Leviszem 8kor, majd 18kor és 23-24 között. Megoldható.

Vajon egy vizslát is rászoktatnál alomra?? Az nem pár csöppet pisil... miért kell a kiskutyákat külön kasztként kezelni?? Nem véletlen nem tudnak kutyául viselkedni.

2010. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

minden normális ember dolgozik, én is 9 órát naponta, de a kutya lenn van egy nap 3x sétálni, ha nem tudtam volna bevállalni, nem tartanék kutyát:S

kár, hogy nem gondolkodnak az emberek:((((

2010. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

Az átlagos macskaalom ásványi anyag.Hogy szagtalanítson, folyadékot vegyen fel,különböző kezeléseknek vetik alá. Az apró szemcsék könnyen belemehetnek a kutyák lábujjközébe. Ha nem veszik észre, gyulladás is lehet a következménye.

Lehet kapni már másféle almokat is. Segíthet a helyhez szoktató spré is talán.

2010. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
nem, a kutya nem macska.
2010. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!