Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Falánk a kutyám. Mit tegyek?

Falánk a kutyám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kutyám rendesen meg van nevelve, szófogadó, kedves, ha rászólunk mikor rosszaságot akar csinálni fülét-farkát behúzva lapul és szégyenli magát, viszont rettenetesen falánk. Sokszor rágás nélkül eszik és utána ki is hányja a kaját. Az ételért bármire képes, gyakorlatilag mindent megeszik amihez hozzáfér, legyen az zöldség-gyümölcs, akármi. Múltkor ültem a teraszon, almát ettem, egy kicsit nem figyeltem oda és kivette a kezemből és kb 5 másodperc alatt megette. Tegnap kiesett egy papírzsebkendő a zsebemből, azt is befalta. Ma vágtam a körmeimet és rosszul volt, mert azt hitte, hogy kaja van a kezemben és meg akarta enni az ollót... Mindenre azt hiszi, hogy kaja. Egyszer előfordult, hogy a telefonomat kapta ki a kezemből és elfutott vele. Ha szalámit adok neki úgy kapkodja ki a kezemből, hogy az fájdalmas. Hogyan tudnám végre erről leszoktatni? Ilyenkor a szidás sem használ nála.

2015. márc. 25. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Falatonkent adj neki enni es akkor az sokaig tart, egyszer 2-3,szem tapot, utanna 5-10 szemet es mindet megismetled hogy lassa h nem veszi el senki nem kell sietni vele sehova. Utanna adhatsz neki egy marekkal, vagy porazon eteted es mikor megtelik a szaja elhuzod az edenytol h megragja, elobb- utobb meg kell tanulja
2015. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vehetnél neki valami nagy rágni való csontot (vagy ezt a mű cuccot az állatboltba, vagy a húsboltba valami nagy csontot veszel neki) amin sokáig el tud rágódni. Hátha csak ez hiányzik neki.
2015. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szidni kell, amikor szemtelenül kikap bármit a kezedből, hanem megtiltani az ilyen viselkedést.Kézből pedig most sokáig ne is adjál semmit enni neki.
2015. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogyan tiltsam meg ha nem szidom le?
2015. márc. 26. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!