Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elpusztult csipes kutyám...

Elpusztult csipes kutyám otthon el temethetem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 19:07
 1/7 anonim válasza:
Szerintem biztosan! Azért ezt már nem határozhatja meg a hatóság, hogy mikor és hogy fejcsd ki gyászodat. Maximum kérdezd meg a volt állatorvosát!
2015. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nyugodtan lehet otthon kutyát temetni. Csak majd az orvoshoz be kell menni hogy vegyék ki a nyílvántartásból vagy miből :(
2015. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez engem is erdekel.

Szerintem el lehet temetni otthon is, csak eloszor kikell vetetni a csipet.

2015. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy el. Betelefonálsz az orvoshoz, de le merem fogadni, hogy 120 ezren úgyis csesznek szólni a dokinak, szóval ha nem teszed meg, az se tragédia.
2015. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kell kivetetni, maga az orvos sem tudja pontosan hova lőtte be. Azért nem fogja elkezdeni röntgenezgetni, meg szétboncolgatni, hogy azt a kis vackot megkeresse. Csak a számítógépből kell(ene) kitöröltetni.
2015. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy nem kell kivetetni a chipet, és kutyát el lehet otthon is temetni, nem kell fehérjefeldolgozóba vinni. De a kutyát a nyilvántartásból ki kell vetetni.
2015. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy el. Én is itthon temettem el a kutyámat...nem is vittem volna sehová. Így itt van velem még halàla után is. Megnyugtat hogy tudom ott van..sokszor még beszélek is hozzà ha eszembe jut egy kedves emlék.
2015. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!