Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem törzskönyvezett de fajtisz...

Nem törzskönyvezett de fajtiszta husky kan kutyusommal tudnék fedeztetni?

Figyelt kérdés
Ígyis szokták vállalni? Mit szokás így kérni érte, egy kiskutyát, vagy pénzt? ha pénzt, akkor mennyit? másrészt nekem kéne vinnem a kutyám, vagy a szukát hoznák ide? vagy ez már a gazdiktól függ? segítsetek, teljesen tudatlan vagyok ez ügyben :D
2015. márc. 27. 19:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A törzskönyvezés egyébként úgy működik, hogy a tenyésztő megteszi az alombejelentést minden egyes kölyökre, és azoknak mind kiállítják a származási lapot (amit a köznyelv törzskönyvnek hív). Ilyen nincs, hogy a tesóját előbb törzskönyvezték, a tiéteket pedig már nem engedték. Eleve egy almot egyszerre törzskönyveznek, vagy sehogy.
2015. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt hiszik, hogy kutyát "csinálni" olyan mint a limonádé, hogy rakok bele két dolgot és kész, finom. Lehet, a te kutyád gyönyörű, az is lehet, hogy a szuka is az, de semmi garancia nincs az alomra. Pár ostoba isnerősöm gondolja úgy (és szerintem még sokan) hogy ha van pl egy gyerekszerető, jámbor termetes kutyája, meg egy jó házőrzője és azokat bepároztatja, 5-8 nagytestű, a gyerekekkel jámbor, de jó házőrző születik. Ez genetika, nem főzés. Ne pároztasd semmiféleképp. Nem emberek, nekik nem az a jó, ami nekünk.
2015. márc. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!