Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezek tisztavérű...

Teoop kérdése:

Szerintetek ezek tisztavérű szibériai huskyk?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



#kutya #husky #fajtiszta #tiszavérű #szibériai.
2014. jan. 21. 17:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Semmiképp, egyértelműen keveréknek tűnnek.
2014. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
100%? 5 hetesek lehetnek
2014. jan. 21. 18:01
 3/34 A kérdező kommentje:
még itt van esetleg mégy egy kép: [link]
2014. jan. 21. 18:04
 4/34 anonim ***** válasza:
78%

[link]


De ha már ilyen kérdések merülnek fel akkor biztos nem az :)

2014. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
A hirdetés mit ír? Ha tenyésztő hirdeti a kutyáját ő 100%, hogy feltünteti a hirdetés szövegében, hogy fajtatiszta kutyáról van szó, van hozzá törzskönyv, chip, egészségügyi kiskönyv és minimum 2, de inkább 3 oltás + féregtelenítve vannak a kiskutyák.
2014. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Akiteki ***** válasza:
91%
Ahogy elnézem az utolsó szerencsétlent, nem csak a vére piszkos, de féreghajtót sem látott még.
2014. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
A hirdetésben fel vannak tüntetve hogy fajtiszta, meg ahogy voltam megnézni a kutyákat akkor láttam a anyát meg az apát is azokkal nem volt gond, állítólag a fickó 6 éve foglalkozik Husky tenyésztéssel. Az alap oltások vannak benne az árban nem tudom hogy ez mit rejt magában meg valamilyen állatorvosi papír...
2014. jan. 21. 18:27
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
Jajj, szerencsétlenek, ahogy kinéznek..... Egyértelműen szaporított jószágok, amikből felnőtt korukra még bármi lehet.....
2014. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek(szerinted) ne is foglalkozzak vele?

Meg amúgy az áruk ugyan annyi mint a többinek csak ők vannak a településemhez a legközelebb.

Olyan létezik hogy kutya posta vagy valami ilyesmi, mert nekem van kinézve csak az messzebb van és nem tudom hogy, hogy lehetne a távolságot megoldani a leghatékonyabban.

2014. jan. 21. 18:35
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki ismeretlenül állít valamit, akkor azt nyilván nem hisszük el anélkül, hogy bizonyítaná az állítását. Bárki bármilyen kutyára rámondhatja, hogy ez vagy az a fajtája, de addig amíg nem igazolja ezt az adott kutya törzskönyvével, addig az egy keveréknek számít. Én semmiképp nem adnék pénzt egy ilyen kutyáért, ordít róla, hogy nem fajtatiszta és nem sok gondot fordítanak az ellátásukra. A fickó meg nem tenyészti a kutyáit, maximum szaporítja, mert hozzáértés, koncepció és papírok nélkül csak egy kutyagyártóról van szó.
2014. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!