Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz kibírna 5-6 órát egyedül?

Mopsz kibírna 5-6 órát egyedül?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy mopszot, de félek, hogy szegény megbolondulna. Iskolába járok még, áprilisba fogok végezni, így nem lennék itthon kb. 5-7 órát. Közel lakok a sulihoz, szóval hamar hazaérnék, sőt olyan is van hogy első két órám nincsen. Levinném reggel, meg amikor hazaérnék és este is (lehet többször is este pl.7kor meg 9kor). Nem egész héten lenne egyedül, mert van amikor anyukám itthon lenne (hetente 1-2alkalom), ő is le tudná vinni. Nagyon szererném, de nem alarom kínozni se. Most még panel lakásban lakunk 3.emeleten, de valószínűleg szeptembertől anyukám leköltözik apukámhoz, ahol kertes ház lesz, én pedig egyetemre megyek. Kikönyörögjem vagy inkább hagyjam mert nem bírná ki szegény?

2015. márc. 28. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel egy kutya kb 15 évig is élhet, most nem az számít, hogy éppen most suliba jársz. Említetted, hogyegyetemre mész, a kutyát te szeretnéd, nem a szüleid. Majd akkor legyen kutyád, mikor lesz egy rendszer az életedben, saját ház stb. Én is nagyon vágyom kutyára, de szerencsére beláttam, hogy ahhoz előbb más feltételek kellenek. Úgy látom te is értelmes vagy, szerintem várj még vele.
2015. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kibírni kibírna még kicsivel többet is. Megfelelő séták mellett többnyire aludna ha egyedül maradna. A mopsz nem is nagy mozgásigényű fajta, így lakásba célszerűbb őt választani. Csak akkor vigyél haza kölyökkutyát ha tisztában vagy az anyagiakkal is, és a szüleid is vállalják, ha te az egyetem miatt esetleg elkerülnél más városba
2015. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van mopszom, és ő is szokott egyedül lenni pár órát, és semmi baja nincs! :) Szóval nyugodtan könyörögd ki, nem lesz semmi baj.
2015. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!