Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két yorkim van panelben...

Két yorkim van panelben lakom. Sikerült barátoknál tényleg jó helyet találni neki. Ő érezheti hogy el fog holnap menni? Neki i rossz? Mit tegyek azzal a kutyával aki marad hogy ne viselje meg? Mi mit tegyünk hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés
Sajnos a fiu kutyánk ugy ugat ha postás jön hogy a felettünk lakó már a közös képviselővel jött és 2 hetet kaptam hogy megoldjam az elhelyezését!Barátoknál tényleg nagyon jó helyet sikerűlt neki talűlni kertes házban.M ielköltözni nem tudunk:((
2010. febr. 17. 22:09
 1/7 199303 válasza:
67%
Nem ha ugyan ugy foglalkoztatokvelemint eddig
2010. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Túl fogja élni. Minden kutya túléli. Ha jó helye lesz, akkor ne aggódj.
2010. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a postás dolgot már sehogy nem tudjátok megoldani? Például kikapcsolhatnátok a csengőt vagy valami. Alattunk pl.egy tacskó és egy beagle naponta órákon át hisztizik, mégsem panaszkodik senki. Pont egy yorkit akarnak tőletek eltávolítani?:(
2010. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kaputelefon kikapcsolva,csengő kikapcsolva de ő ha kopognak is rohan az ajtóra ezerrel:(((felettün kaz öreg lány egyedűl él tök csöndben senkihez nem szólva :((Szemben van egy francia buldog ha az röfizik arra is ugat azt sem birja az öreglány:(((Tényleg jó helye lesz royal canint fog kapni és szoba kutyus lesz egy pincsi mellett!Csak olyan rossz.
2010. febr. 18. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Én biztos nem adnám!!!


A kutya azért van, hogy őrizze a házat/lakást.

Természetes, ha ugat amikor vki az ajtóhoz megy. Ez a "dolga". Ezért nem kérhetik, hogy válj meg tőle!!

Semmi "törvénybeütköző dolgot" nem tett!!


Majd, ha rendőrség szólít fel, hogy vmi gond van...

De addig??

Bolond vagy, ha odaadod!!


(Egy csecsemő is sokat hangoskodik... Mégse kéri senki az anyát, hogy adja oda másnak a gyerekét...) Máshol kínozzák az állatot. Azért nem szól senki... :(((

2010. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:

Nem és ne is éreztesd vele. Megszokja majd az új helyét, ha szeretik.

Nekem is el kellett ajándékoznom az egyik kutyámat. Fél év után elmentem meglátogatni. Örült nekem, azt sem tudta, hogy a fenekembe bújjon, vagy a nyakamba ugorjon.

De mikor végre leültünk, akkor a gazdija lábához telepedett. Egyik szemem sírt, a másik meg nevetett, mert láttam, hogy szeretik egymást.

2010. febr. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Az otthon maradó kutyussal meg foglalkozz sokat, hogy ne érezze a játszótárs hiányát.
2010. febr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!