Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek Cesar...

Mi a véleményetek Cesar Millan-ről, a "csodálatos kutyadokiról" és annak módszereiről?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 05:28
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Én jónak tartom a módszereit,és az alapján kezdtem el nevelni egy kölyökkutyát. Semmi baj vele,nem retteg ha egyedül hagyom,és nincs vele semmi baj.
2015. márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Még mindig ugyanaz, amit a másik húsz szóról szóra ugyanilyen kérdésben elmondtunk :))
2015. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Szórakoztató,de nagyon nem jön be.Látszat megoldások,hókuszpókusz .A könyvét kellene elolvasni,az lehet,jobb,mint a sorozat.Majd egyszer...
2015. márc. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
őstehetség, nagyon tisztelem
2015. márc. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Nyomulós és agresszív a módszere, nem jön be.


Azt viszont szeretem benne, hogy felhívja a figyelmet a mozgatás, határozottság, nyugodt hozzáállás fontosságára, továbbá arra, hogy nincs javíthatatlan kutya.

2015. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!