Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberre mennyire jelent...

Az emberre mennyire jelent veszelyt?

Figyelt kérdés
Torpe pincheremnek 3 napja veres hasmenese szeklete van. Az elso napon tobbszor hanyt, de talan az mar rendezodni latszott. Az allatorvos szerint belfertozest kapott.
2010. febr. 18. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kezet mosol, mielőtt a szemedbe-szádba nyúlsz, akkor nem jelent rád veszélyt egyáltalán. Ráadásul ezek a kórokozók általában fajspecifikusak, azaz emberben nem tudnak megtelepedni és/vagy szaporodni.


Jobbulást a kutyádnak!

2010. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi! Mar nagyon aggodtam, mert egy 6 honapos babaval vagyok itthon, panelba es ugye a nagyon elzarni nem nagyon tudom szegenykemet. De azert nagyon ovatos vagyok...
2010. febr. 18. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet venni gyógyszertárba antibakteriális kézmosót azt tudnám ajánlani vagy egyszerű betadint azt lehet egy literes kiszerelése kapni azzal lehet kezet mosni meg felmosni is mikor rágcsálóim elkaptak valamilyen fertőzést én is ezt használtam
2010. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi okozza a véres hasmenést. De a kutyáról emberre fertőző betegségek túlnyomó része is olyan, hogy gyakorlatilag a kakit a szádba kéne tömni, hogy beteg legyél. Attól, mert megsimogatod, még nem fogod elkapni.

A véres hasmenés 4 leggyakoribb oka: a csont megsértette az emésztőrendszert valahol, bélgyulladás, giardia, coli.

Úgy jut rajta túl leggyorsabban a kutya, hogyha széklettenyésztést csináltatsz. Különben jó eséllyel a doki minden hülyeségre végig kezeli, és persze az utolsó gyógyszer vagy injekció lesz a megfelelő, és addigra a pénztárcád is el fog laposodni...

Gyógyulást a kutyusnak, te pedig ne aggódj, nem fogod el kapni se te, se a baba.

Kézmosás, illetve ha a kutya nem bírja, és becsinál a lakásba, akkor a kakis részt hypos vagy domestosos vízzel felmosni.

2010. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, sokkal nyugodtabb vagyok!
2010. febr. 19. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!