Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanitsam be a kutyám?

Hogy tanitsam be a kutyám?

Figyelt kérdés
Arra kéne hogy ne engedjen be idegeneket.Akár ugassa de ne hagyja abba:jelzés.Vagy morogjon,meg egy kicsit agresszivabb legyen.Barátságos kutya.Játszótéri keverék,ezek lehetnek benne:vizsla,labrador,és amstaff.
2015. ápr. 2. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős most a kutya?
2015. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1 és fél körül.Autóból kidobtták.
2015. ápr. 2. 14:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Értem azt hittem fiatalabb,nem jelez senkinél? Elég érdekes.Nincs olyan ismerősöd,rokonod akinek vannak kutyái és a tieddel is ki jönnek ha elviszed és a többi kutya jelzi az utcában sétáló embereket és látja hogy a másik kutyát megdicséred lehet rájön hogy ilyet tud ő is :)Más kép szerintem ha uszítanád a kinti emberekre (Ne értsd félre nem úgy értem hogy támadj)hanem hogy ugasson lehet úgy fogja fel hogy neki támadnia kell.
2015. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Először is,tanítsd meg neki,hogy parancsszóra ugasson,ha több időd van,akár azt is megtaníthatod neki hogy kézjelzéssere ugasson és így azt fog ezután megugatni,akit te szeretnég,hogy megugasson! :)
2015. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően a kutya nem agresszív, arra nem lehet megtanítani, hogy az legyen. Ugatásra, jelzésre igen. Hívj házhoz ezzel foglalkozó kiképzőt.
2015. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Anno volt egy ismerősöm, akinek lakásban volt a kutyája. átjártak hozzánk a kutyáimmal játszani. Mivel az enyéim ugattak a kerítésnél, egy nap alatt eltanulta a kutya, hogy kell jelezni, ha valaki megáll a kapunál.

Persze, többet ne várj a kutyádtól. Kaput becsukni és akkor nem a kutyának kell távol tartania az idegent a bemenéstől.Nem minden kutya rendelkezik "házőrző" hajlammal.

2015. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha magától haverkodni akar és nem őrizni, akkor buktad. legközelebb ha házőrző kell, akkor erre alkalmas kutyát vegyél :)
2015. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vizsla, amstaff es labrador a legbaratsagosabb kutyak. Nem lesz belole soha hazorzo.
2015. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amstaff?Az harcikutya.Nekem volt és az mindenkinek nekiment.
2015. ápr. 2. 18:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Az, harcikutya... -.-'
2015. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!