Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanitsam be a kutyám?

Hogy tanitsam be a kutyám?

Figyelt kérdés
Arra kéne hogy ne engedjen be idegeneket.Akár ugassa de ne hagyja abba:jelzés.Vagy morogjon,meg egy kicsit agresszivabb legyen.Barátságos kutya.Játszótéri keverék,ezek lehetnek benne:vizsla,labrador,és amstaff.
2015. ápr. 2. 14:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
:) Harci kutya :) Ez most jól megnevettetett.Felejtsétek már el ezt a harci kutyázást nincs ilyen nekem amstaffom van kenyérre lehetne kenni a másfél éves kislányom imádja.
2015. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kérdezd Jáger Gyulát!Tanárom és 16 fajtiszta amstaffja van.Azok olyan kemények mint az én régi kutyám.De ha így állunk hozzá,inkább odaadom valakinek én pedig veszek rottweilert.Mamámnak az is nagyon szelíd,imádja a gyerekeket.Nyugodt stb...De hát ez a fajta olyan szelíd,barátságos,félénk!Én olyan kemény kutyát fogok belőle csinálni!
2015. ápr. 2. 22:23
 13/14 anonim válasza:

Semmiképpen ne add oda másnak,neked sem lenne jó hogyha a szüleid,akikkel eddig éltél,odaadnának valakinek! Ezzel eljátszanád a bizalmát és később jönnél csak rá,hogy mennyire hiányzik! Ne add el,ő a tiéd,egy egész életen át csak téged fog a gzdijának tekinteni,főleg azért ne,mert nem tudod betanítani! Vidd el kutyasuliba,vegyél kutyanavelésről szóló könyveket! :)

Ez csak egy jó tanács!

egy border collie boldog tulajdonosa :)

2015. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi.Kutyasuliba viszem.Néha olyan makacs tud lenni mint a szamár.
2015. ápr. 3. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!