Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám baja?

Mi lehet a kutyám baja?

Figyelt kérdés
Pár napja kapta az évente beadandó veszettség elleni oltást,aminek nem biztos hogy köze van ehhez,de gondoltam leírom... Az oltás után egy nappal arra lettem figyelmes,hogy olyan kis bágyadt a kutyám,és nem is ugat,folyton csak bújna valakihez.Gondoltam,fáradt majd kipiheni magát. Mégegy nappal később reggel még normálisat vizelt,de utána nagyon sötétet,amilyet még sosem. Rákerestem Google-n és a babéziát hozta ki aminek a tünetei hasonlítanak a kutyusoméhoz,és az oltás után egyébként el is vittem sétálni,(benti kutyáról van amúgy szó) de kullancsot nem találtam benne azóta sem pedig minden séta után átnézem. Ezek után elég tanácstalan vagyok,szerintetek mit kéne tennem?

2015. ápr. 2. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem találtál benne kullancsot, még lehet babéziás. Vidd el ma orvoshoz, ha nem javul.
2015. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minél előbb orvoshoz vinni! A babézia nem játék!
2015. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hell-ikon ***** válasza:

Azonnal vidd orvoshoz a kutyát, a sötét színű vizelet túl rossz tünet ahhoz, hogy még várj 1-2 napot vele.


Ha leáll a veséje, akkor nincs az az Isten aki megmentse.

2015. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rohamléptekben vidd orvoshoz! Az nem jelent semmit, hogy nem találtál benne kullancsot. A babézia életveszélyes állapot, sürgősen vidd orvoshoz!
2015. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elvittük az orvoshoz és tényleg nem vettem észre de egy kullancs volt benne. Az orvos ellátta,már jobban van. Sokkal rosszabb lett volna a helyzet ha nem megyünk még ma ezért köszönöm szépen mindenkinek :)
2015. ápr. 2. 17:01
 6/6 hell-ikon ***** válasza:
Mielőbbi gyors gyógyulást kívánok neki. :)
2015. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!