Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom oldalán volt egy...

Kutyusom oldalán volt egy gennyes csomó, ami kifakadt. Ki kell nyomni nekem is azt a csomót, vagy a kutya ki tudja nyalni magának?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed el állatorvoshoz, aki megnézi? Gondolom nem egy nap alatt nőt ki a csomó.
2015. ápr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltunk állatorvosnál, a kutya kapott injekciókat, hogy megállítsa a csomó növekedését, aztán tegnap este észrevettem, hogy meleg a csomó, hideg borogatást raktam rá, éjszaka véraláfutás lett rajta, most reggelre meg kifakadt. Nagypénteken hová vigyem állatorvoshoz?
2015. ápr. 3. 07:11
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Ma még nincs ünnep, viheted bárhova.
2015. ápr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szlovákiában élek, a mai nap nálunk államünnap. Az állatorvost hívtam, azt mondta, majd kedden fog rendelni, akkor vigyem el a kutyát. Meg hogy ez várható volt, csak hogy nekem miért nem mondta, hogy mire készüljek, rejtély.Ha probléma van, mindig azt mondja mindnekinek, majd a rendelési idő alatt... Sajnos elég nagy körzetben ő az egyetlen. :-(
2015. ápr. 3. 07:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ürül belőle a váladék magától, és látszik, hogy apad le, akkor szerintem nem kell kinyomni. Bár egy kicsit meg is próbálhatod, azzal biztosan nem ártasz. Viszont jó lenne lemosni, tisztán tartani, és Betadinnal lefertőtleníteni.
2015. ápr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elég gyakran nyalja magának, kamilla teával törülgetem a sebet, és behoztam a kutyust /most egy pár napig bent lesz/ hogy ne legyen az udvaron a fertőzés veszély miatt.
2015. ápr. 3. 07:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd meg tisztítsd naponta többször, az segít, a nyalogatás biztos nem, azt inkább próbáld meg megakadályozni, tegyél rá egy pólót, ha máshogy nem megy. Tele van a kutya nyála is baktériumokkal, összefertőzi saját magát.
2015. ápr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!