Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki vagy Bolognese? A...

Yorki vagy Bolognese? A bolognese mekkorára nő meg? Kistestű kutyát szeretnék de nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
A yorkiról azt hallottam hogy nagyon kényes és nehezen lehet szobatisztaságra szokatni.De külsőre aranyosabb szerintem. 30-40 ezer körül vennék yorkit de azt mondták h ennyi pénzért nem ritka, hogy valamilyen csont problémája van.
2010. febr. 18. 22:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egy egészséges fajtatiszta yorki vagy bolognese 100e ft körül van (és határ a csillagos ég). Találsz 30-40-ért is de az szaporítótol van, beteg, gyenge, keverék....

Te döntöd el hogy a minőséget vagy az orvost akarod megfizetni. De tapasztalatból mondom egy ilyen genetikai betegség kezelése nem áll meg 100e forintnál, nem beszélve a lelki megviselésről, senki sem élvezi végig nézni ahogy az alíg 1 éves kutya agonizál....


ezt sűrgősen és alaposan olvasd el : www.olcsokutya.uw.hu

2010. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én tenyésztőtől (hivatalos tenyésztő) vettem yorkit, 140 ezerért. A kutya fél évesen elpusztult. Beteges volt, csontproblémái voltak, idegbeteg volt. Az orvos azt mondta szinte biztos hogy beltenyészet. Szaporító. Egyébként elég "neves" yorki kennelből vettem. Törzskönyvesen!!! Mégis így jártam. Nemrég 60 ezerért vettem egy yorkit, nem túl "neves" kennelből. Semmi baj nincs a kutyussal, hálistennek makk egészséges, nem idegbeteg, kiengyensúlyozott, okos, hálás kutya.


Én mindenképp a yorkit ajánlanám. Csak légy körültekintő!

2010. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
erről beszéltem. egyébként interneten minden nap nézem a hirdetéseket és a legtöbb kutya 60-80 között van! nem tudom miért kéne 100 ezerért kutyát venni semmi garancia egyikre sem. köszönöm a választ! nagyon fogok vigyázni a vásárlással is meg a kutyusra is :)
2010. febr. 19. 20:20
 14/17 anonim ***** válasza:
Rendben, jól fontold meg :) Nézelődj, légy körültekintő :) Ha esetleg vannak még kérdésid evvel kapcsolatban írj privit nyugodtan :)
2010. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
írnék. de hogy kell? :$:D
2010. febr. 19. 22:41
 16/17 anonim ***** válasza:

Írj ide egy email-t nekem: dzsiniwomen@freemail.hu


Nagyon szívesen válaszolok minden kérdésedre :) Persze ha tudok :D

2010. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Valami baj van? Mert még mindig nem írtál.. csak azért kérdem . :)
2010. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!