Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan kullancs megelőző...

Tudtok olyan kullancs megelőző/eltávolító szert ami tényleg bevált, és nem mennek kullancsok a kutyába?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Tuti módszer nincsen. Én Foresto nyakörvet használok (a szorosra húzott textil nyakörvbe varrva). Hosszú szőrű kutyák esetén oda kell figyelni, hogy a nyakörv hozzáérjen a bőréhez.

A nyakörv hatását cseppekkel tudod erősíteni.

Mivel az ország eltérő részein eltérő kullancstörzsek élnek érdemes a legközelebbi állatorvost megkérdezni a hatásos márkákról

2015. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2015. ápr. 6. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszer mi vettünk egy 1000 Ft-sat és 4 hónapig védett. Tényleg egy kutyánkban sem volt kullancs,sem bolha. Viszont régen használtunk Kiltix nyakörvet,nem hogy büdös,de voltak kullancsok a kutyákban. Legutóbb mi is Forestot vettünk és szinten nem volt bennük se bolha se kullancs!


Én ha nagyon kullancsos helyre megyünk akkor OFF! kullancsriasztóval fújom be a kutyákat plussz a kullancselleni nyakörv eddig nem csalódtunk! :)

2015. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Advantix mellett egyetlen kullancs se volt a kutyámban 5 évig. Ettől függetlenül most kipróbáljuk a Forestot, mert csak kényelmesebb és jókat mondanak róla. Eddig működik, legutóbb se volt benne kullancs, pedig olyan helyen voltunk, hogy én magam hármat is észrevettem rajta egy óra alatt, szóval lehetett belőlük bőven.
2015. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. ápr. 7. 07:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívnak "borostyánnak" valami csepp alakú borostyán színű ultrahangos izét. A használhatóságáról nincs tapasztalatom. Akik a környezetemben használják cseppet vagy nyakörvet is használnak mellette. így tuti hat
2015. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!