Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan oldhatnám meg a kutyák...

Hogyan oldhatnám meg a kutyák etetését olcsóbban? Anyagi gondok miatt!

Figyelt kérdés
Kirúgtam engem is és a feleségemet is a munkahelyünkről. Gyermekeink még nincsennek de van két óriás testű kutyánk. Egy 50 és egy 55 kilos. Acanat ettek anno, most Josera Festivalt de úgy néz ki sajnos ezt sem fogjuk tovább megengedhetni magunkat. Kijelentem, hogy pedigree-t és hasonló mérget nem fogok nekik venni. Szóval Josera minőségű kellene. Keresgéltem a BARF-ról is, de 1 hónapra egy kutyának olyan 80 euro körül lenne a josera pedig 40 euro 1 kutyának 1 hóra. Két kutyának 1 zsák fél hónapig elég. Szóval 160 euro lenne 1 hónapra a két kutyának a BARF. Más javaslatok?
2015. ápr. 7. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Honnan szerzed a húst a BARF-ra, ha standard zsákban méred? :S Ill. külföldön laktok, gondolom, mert itthon, ha ilyen fb csoporton keresztül szerzed a húst (nyesedéhús kutyáknak pl), akkor az mindennél olcsóbb.
2015. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Van felétek ALDI? Olvass utána a ROMEO EXCELLENCE tápnak, állítólag nem pedigree, chappi féle xar, ár-érték arányban elég jó, elfogadható minőség, bár én BARF párti vagyok, de a szűkös időken ez is átsegíthet.
2015. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Brit premium, vagy az aldis Romeo...
2015. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is Brit vagy Romeo. Ezeket próbáld meg!
2015. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Továbbra se értem, mitől lenne jó táp az Aldi Romeo, ez egy tipikus olcsó táp egy rakás gabonával mindenféle hulladék alapanyagból. A Brit Premiumra rá merik írni a 40 százalék körüli csirke összetevőt, fényévekkel jobbnak tűnik. A zoofaston a Brit Premium Adult XL 1.72€/kg, egy 50 kilós kutyának 370g a napi ajánlott mennyiség, az két kutyára havi 37 euro.
2015. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!