Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan oldhatnám meg?

Hogyan oldhatnám meg?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves Yorkie kiskutyám és 2 hétre nyaralni megyünk Görögországba és nem tudom addig hova tudnám tenni.

Magammal nem viszem mert az út is hosszú, a szállásnál sem biztos engednék hogy ott legyen de ha engednék is akkor amíg mi a parton vagyunk Ő pedig a lakásban lenne az pedig egészségtelen.

Itthon pedig nem tudom kire hagyni, a Yorkie hotelek/panziók pedig nagyon drágák :/

Valami jó ötletetek nincs véletlen?



2015. jan. 16. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kutyás ismerős? Én kapásból fel tudnék sorolni egy tucat kutyás embert, akik biztosan vigyáznának ilyen helyzetben a kutyámra.

Idegenre nem bíznám.

Mondjuk én nem is mennék olyan helyre nyaralni, ahová családtagot nem vihetek ;)

2015. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Mi a tök, neki már csak a yorki panzió jó, a sima nem? :)
2015. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima kutyapanzio?
2015. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Yorkie hotel? Te jó Isten...

Amikor megvettétek, nem gondoltátok, hogy 15 éven belül el fogtok menni nyaralni? Csak kérdezem. Ha az útra telik, gondolom telik panzióra is, nem?

2015. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
megbizható barát, családtag, akire rá lehet bizni.
2015. jan. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megbízható kutyás ismerősre/barátra bíznám. Bár én inkább nem megyek nyaralni, vagy ha mégis, olyan helyre megyek, ahová jöhet a kutya is.
2015. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SzMHZs ***** válasza:
100%

Olyan helyre kell menni, ahol lehet kutya. Olaszországban pl van olyan tengerpartrész, ami direkt kutyás.

Ha mégsem tudod vinni, és ismerősre sem tudod hagyni, akkor pedig csak a panzió marad. Nem tudom, mennyibe kerül más helyeken, ahol az én kutyám volt pár napot az 1500Ft/éjszaka. Persze, két hétre nem kevés ez se, de ezt gondolom az út megtervezése előtt is tudtad.

2015. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az út megtervezése elött még tudtam volna családtagra hagyni csak azóta változott a helyzet.

Igen nekem is családtag de tudom róla hogy nem bírna ki egy 12 órás autóutat , úgy hogy csak 2x állunk meg közben.

Sima kutyapanzió pedig sajnos hirűl sincs erre felénk :/

Barátra tudnám hagyni csak azt meg a kiskutyám nem ismeri annyira és féltem is rettenetesen!


(Minden kommentelőnek ment a zöld pacsi:) )

2015. jan. 17. 17:16
 9/9 anonim ***** válasza:
nem kell félteni, ha megbizol a barátaidban. A kutya rettentő jól alkalmazkodik. Bárhol jól érzi magát, ahol foglalkoznak vele.
2015. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!