Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kistestu kutya tartása...

Egy kistestu kutya tartása mennyibe kerul?

Figyelt kérdés

-tálak

-fekhely

-oltások

-poráz,hám

-étel



2015. ápr. 7. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Plusz féregtelenítés és bolha- kullancs elleni védelem,chip és tartalék a váratlan orvosi kiadásokra.Havi tizes.
2015. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tálat olcsón is lehet venni egy egyszerü müanyag tál párszáz forint

Fekhely az belekerül pár ezer forintba de azt csak egyszer kell venni ha ilyen moshatót veszel

Páráz hám attol függ milyet veszel én 2000 forintbol megúsztam 900 ft volt a nyakörv 1100 a póráz

Kaja meg 2-3ezer egy 10kg os :)

Az oltás (veszetség elleni) idén 4ezer de sajnos ezt van mimor évente növelik ahogy a csippet is az idén 3500 ft és kötelező

2015. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tálak, fekhely tál és hám az olcsón is kijön, mondhatni elhanyagolható költség, mert fekhelyet készíteni is tudsz neki, a tálak néhány száz, a póráz pedig max 2-3e Ft. A chipet is egyszer kell megvenni, hálistennek. Ami húzósabb szokott lenni az oltás, ahogy előttem írták is, kb. 4e Ft/év. A másik húzós dolog az étel, mivel nagyon jó minőségű kaját kell neki adni, vagy minél több húsfélét. Ezt nem lehet olcsón megúszni, min 1000Ft/kg. Kistestű kutyánál ez nem jelent többet néhány 10dkg/ napnál. Amivel még számolni kell az esetleges plusz állatorvosi költségek, ami több tízezer forint is lehet, gondtól függően.
2015. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!