Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti szólnátok a szomszédnak?

Ti szólnátok a szomszédnak?

Figyelt kérdés

Nemrég került hozzájuk egy 3 hónapos kiskutya. Az anyuka szinte alig van otthon, annyit dolgozik, a kislány iskolában. A kiskutya egész nap sír, vonyít, nyüszít, az ajtót kaparja. A szívem szakad meg érte. Én most beteg vagyok, azért vagyok itthon. Mikor a kislány leviszi sétálni, annyit van lent vele, amíg megkerülik az előttünk lévő kis játszóteret. Nagyon sajnálom szegény kutyát.

És mielőtt sokan nekem esnének, hogy biztos utálom az állatokat, nem így van. Szüleimnél is van 2 kutyus, imádom őket, foglalkozom velük. Állatbarát vagyok, főleg a kutyákat szeretem. Azért is sajnálom szegényt.


2015. ápr. 8. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólnék neki mindenképpen,a kutya miatt főleg,mert csak szenved szegény.
2015. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 klopusz ***** válasza:

Szia!


Szerintem is szólni kell az anyukának. Biztosan nem a saját szórakoztatására szerezte be a blökit, tudnia kell, hogy a kétperces séta nem elég. Erről neki kell beszélnie a kislányával.

A nyüszítés/sírás ellen nekem anno bejött, hogy bekapcsolva hagytam a rádiót, így a kutyám nem érezte magát annyira egyedül. Lehet, hogy náluk is beválna.


Remélem, segítettem.

2015. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te ismered a szomszédodat, hogy zaklatásnak, vagy segítségnek venné-e , ha szólnál a kutya miatt.
2015. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából a köszönésen kívül még soha nem beszélgettünk Velük. Már a sírás kerülgetett, hogy ez a szerencsétlen kutyus mit művelt. Korán reggel elmentek, nemrég jött haza az anyuka. Úgyhogy kb 8 órát egyedül volt a kutyus. És mikor hazajött, zárt ajtónál hallottam, hogy elkezdte szidni: mit csináltál, agyon csaplak... De le nem vitte volna sétálni.
2015. ápr. 8. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos, sok ilyen eset van. Megveszik a kölyköt, egyedül hagyják garázdálkodni a lakásban, aztán hazajövetelkor, utólag megszidják az elkövetett "bűnökért". Pár nap után nem értik a "büdös kutya" miért nem szobatiszta még, miért nem aludja át nyugodtan az egész napot.

Sajnálatos a kiskutya helyzete. Talán besokallnak és megválnak tőle hamarosan.Gondolom, a gyerek kapta a kutyát, így az anyuka nem sétáltatja, mert az a gyerek feladata.

2015. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!