Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnátok a szomszédnak róla?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok a szomszédnak róla? Megcsalás.

Figyelt kérdés
Kis társasházban lakunk, 3 család lakik a házban, tehát jó kapcsolatot ápolunk egymással. Az egyik családban férj-feleség lakik 2 gyerekkel. Aranyos, jól szituált pár, jó viszonyban vagyunk. A férj rengeteget dolgozik, sosincs otthon, a nő most keres munkát. Egyik nap láttam, hogy egy fiatal jóképű pasast vitt fel magához a nő, aztán jó két óra múlva kísérte ki, és a nő át volt öltözve és vizes/csatakos volt a haja. Egyértelmű, hogy mi történhetett. Vívódok, hogy szóljak-e a férjének erről. Esetleg a nővel beszélgessek el? Ti mit tennétek?

2013. okt. 16. 09:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Necces. Alapvetően nem a te dolgod, én csak akkor szólnék, ha nem szomszédi, hanem baráti viszonyban lennék a férjjel.

A nőnek meg hiába mondanád, a lelke mélyén ő is tudja, hogy tilosban jár.

2013. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csináld. Egyrészről nem a te dolgod, még akkor se, ha jó a kapcsolatod velük. Másrészről pedig semmi bizonyítékod nincs rá, tehát bedobhatod az ötletet, de valószínűleg nem fog hinni neked a férj, így csak a velük ápolt jószomszédi viszonyt tennéd tönkre.


Értem én, hogy zavar téged a dolog, engem is zavarna, de sokat nem tehetsz ez ellen.

2013. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A férjem jóban van nagyon a férjjel, szoktak sörözgetni is. Nagyon jófej a férj. De még a férjemnek sem említettem, mert ő bajtársiasságból tuti elmondaná, ezért én dilemmázok...
2013. okt. 16. 09:10
 4/24 anonim ***** válasza:
Ne legyél erkölcsi csendőr. Ne szólj, ne ártsd bele a dolgukba magad, nem tudod h a 4 fal között mi van. Nem kell elítélni!!
2013. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ne kavard a szart. Szerintem neked se esne jól, ha a szomszéd buktatná le a feleséged/férjed vagy buktatna le téged.
2013. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Más dolgába nem szép dolog beleütni az orrunkat.
2013. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem se szólj neki, elég kellemetlen. Max célozgass a nőnek nézd meg, hogy reagál. Talán írj egy névtelen e-mailt de azt úgy is lelehet tagadni.
2013. okt. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nem szólnék, mert nem mászok bele mások életébe.

Már a tudat is épp elég kellemetlen lenne, igyekszem ilyesmiről nem is értesülni.

2013. okt. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezek után hogy tudnék normális viszonyban maradni velük. :( Úgy nem tudok tenni, mintha mi sem történt volna... A nő is sejti, hogy kombinálok, mikor kikísérte a fickót, akkor hebegtek, próbált úgy elköszönni tőle, mintha munkás lenne. Nagyon kellemetlen.
2013. okt. 16. 09:24
 10/24 anonim ***** válasza:
48%
Ha tudja, hogy láttad őket, akkor a névtelen email is hülyeség, mert rögtön tudná, honnan fúj a szél. Szar ügy, de szerintem is maradj ki belőle!
2013. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!