Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam nagyon valogat, es...

A kutyam nagyon valogat, es ez miatt rohamosan fogy?!

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha válogat és nem eszik, emellett fogy, annak lehet valamilyen betegség az oka. Kezdve a fogtól a belső bajig bármi. Orvosnak kell megmutatni.
2015. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Onagysaga csak hust hajlando enni,és hasonló cupákokat.Soha nincs elotte hagyva etel, ha nemkell neki azonnal elveszem. Szenhidratra lenne szuksege hogy hizzon,de cseszik megenni a rizst meg a tesztat! csak ugy eszi meg, ha valami trukkel finomma varazsolom ! Volt hogy direkt nem adtam neki mást, majd ha éhes lesz ugyis megeszi alapon. HÁT NEM !!! KÉPES VOLT 5! NAPIG KOPLALNI,MINTHOGY BELEEGYEN A TUROS TESZTABA ! aztan megsajnaltam es adtam olyat ami a fogara valo...de ez igy nem fog menni, nem vagyok milliomos hogy folyton hust vegyek neki minden nap :( es a hustol onmagaban nemfog hizni,az inkabb csak feherje...
2015. ápr. 8. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!