Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az adótok 1%-át valamilyen...

Az adótok 1%-át valamilyen kutyás szervezetnek adjátok?

Figyelt kérdés

Ha nem, miért nem?

Ha igen, melyiknek?


2010. febr. 19. 14:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Igen a debreceni állatmenhelynek ajánlom fel (bár nagyon kevés mert csak részmunkaidőben dolgozom). Viszont édesapámé is oda megy, neki több azért. :)
2010. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Én tavaly egy állatmenhelynek adtam, ahonnan örökbe is fogadtam egy kiskutyust, mivel az én drágám 14 évesen elköltözött az örök vadászmezőkre. :(


Idén egy koraszülött gyerekek gyógykezelését támogató alapítványt választottam, mert egy 4 hónapos kis pocaklakóm van :)

2010. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Mi "felosztottuk": az én 1%-om minden évben egy állatmenhelynek megy, a férjemé pedig az egyik gyermekkórháznak. Így mindkét, számunkra fontos ügyben segíthetünk valamicskét.
2010. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
én a németjuhász fajtamentöknek ajánlom fel,
2010. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

A Miskolci Állatmenhelynek.


Azért nekik, mert a környékünkön nem tudok másik hasonló szervezetről.


És azért éppen állatmentőknek, mert fontosnak tartom a munkájukat. A legtöbbet az árul el egy emberről, ahogy a nála gyengébbekkel, neki kiszolgáltatottabbakkal: idősekkel, gyerekekkel, beosztottjaival, állatokkal bánik. Biztos vagyok benne, hogy aki állatokkal szembe megengedi magának az agreesziót vagy az elhanyagolást, az előbb-utóbb emberekkel szemben is megteszi.


(Régebben gyermekrákosoknak adtam, amíg ki nem derült, hogy az így kapott pénz legnagyobb része nem a gyerekek részére lett felhasználva.)

2010. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Mindig állatmenhelynek adjuk, a gyerekek óta is. Változó, hogy melyiknek. amelyik éppen kéznél van, vagy könnyebben elérhető az adószáma.


Azért, mert más célokra általában az emberek jobban adnak, és példát akarunk mutatni a gyerekeknek, hogy róluk is nagyon fontos gondoskodni.

2010. febr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%
Nem, mindig a Daganatos Gyermekekért Alapítványnak adom, nekik jobban kell, mint néhány állatnak.
2010. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%

Nem.Évek óta az Együtt a Leukémiás Gyermekekért Alapítványnak adom.

Ez azért jóval fontosabb...

2010. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
A férjem és én az illatos útra adjuk.
2010. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Mi a fehérkeresztnek adjuk.
2010. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!