Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistermetű kutyust vegyek?

Milyen kistermetű kutyust vegyek?

Figyelt kérdés

Kutyát szeretnék venni, kistermetűt, Yorki, csivava, vagy westire gondoltam, tudnátok esetleg oldalt ajánlani ahol nézhetnék ilyen kutyákat?

olcsón?


2015. ápr. 8. 20:01
 1/7 HUN_Sector ***** válasza:
67%

A helyi állatmenhelyek weboldalain is vannak kint gazdára váró kölykök és felnőtt kutyusok egyaránt.

Akár még faj(ta)tiszta kutyust is találhatsz közöttük.


Az általad írtak tenyésztőtől drágák, mert divatkutyák. Szaporítótól (na az a rosszabb) pedig nem érdemes venni.

2015. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Olcsón nem tudunk.


Az olcsó kutya szaporított.


Olvasgass a témában:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szapor%EDtot..

2015. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem olcsók.

Menhelyről fogadj örökbe, vannak picikék is.

2015. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

ha még olcsón is akarod,akkor érhetnek meglepetések.

1.megveszed a kis yorkidat,amiből felnőtt kutyaként lesz egy yorkira hasonlító 6-7 kilós kutya.

2.a csivava alapból egy kellemetlen természetű kutya,ha kifogsz egy túltenyésztett variációt,akkor az még rosszabb.

3.a westie meg csak simán csúnya.


én a helyedben vennék egy szép kecses értelmes törpe uszkárt.

uszkárral kevésbé lehet bakot lőni mind küllemben mind természetben.

2015. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak annyi a lényeges hogy kistestű és olcsó legyen ajánlom a menhelyeket. Tenyésztőtől 100 000-től kezdődik, szaporító olcsó, de a sokszorosát fizetheted az állatorvosnál illetve az sem biztos hogy fajtatiszta ha nincs törzskönyve.
2015. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Yorkim van. Soha ne vegyen senki neten kutyát. Egyet elküldtem betegen és el kellett altatni, aztán találtunk az országba egy tenyésztőt. Őrendes, mindig érdeklődik, hogy van.

U.I.:a westie nem csúnya, de nem is kicsi. kb 5 kilós. a csivava max 2,5, a yorkim most 6 hónapos és 2,7kg

2016. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Ahhoz képest, hogy mennyibe kerülnek, olcsón vettem a yorkiet.
2016. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!