Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kiscsaj dobálja a kutyámat...

Egy kiscsaj dobálja a kutyámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma a kapum előtt láttam, hogy egy kb. 16 éves kiscsaj miközben tolt egy babakocsit rágyorsított csak azért, hogy jeges hóval arcon dobja a kutyámat, aki a kerítésnél ugatott rá. Szerintem nem először csinálja, mert a kutyám amint meglátta elkezdte ugatni. És amikor rászóltam még pofákat is vágott. Nem akarom, hogy dobálja, mert mi van, ha kidobja a szemét? Ti mit tennétek? Előre is köszi a válaszokat.
2010. febr. 19. 15:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%

Dobd vissza. Ő se akarja, hogy eltaláld a babakocsit.

Vagy pedig kövesd hazáig, és beszélj a szüleivel. Lehet, hogy elég, ha megfenyegeted vele, és csak egy kicsit mész utána. Vagy nyisd ki a kaput, és csinálj úgy, mint aki ki fogja ereszteni rá a kutyát.

2010. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Biztos, hogy szólnék, nem engedném.

De mi van, ha nem látod? nehogy kárt tegyen benne.

Ha meg a kutya bevadul, ki a hibás?

Kis közösség? vagy nagyobb város? Jár máskor is arra?

Ismered a szüleit?

Én szólnék nekik.

2010. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Mit csinállnék? Pofán rúgnám a csajt. Ki a franc ez, mit képzel magáról?! Nem tudsz valakinek szólni, hogy állítsa le a csajt? Ha az én kutyámat dobálná, akkor futva menekülne, mert apám simán beszól neki, de akkor sírva menekül. Hülye 16 éves kis csicska :@ Tudom, hogy ezzel nem sokat segítettem, ne haragudj, csak annyira felhúznak az ilyen pofátlan nem mondom ki micsodák :@
2010. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
engedd rá a kutyát
2010. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
87%

jaja ijessz rá, meg oszd ki durván


biztos nem cigány....:D

2010. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Először is jól kiosztanám és ha ez nem aratna sikert..

Akkor szólnék a szüleinek..

2010. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Óóóó, mennyei érzés lenne szólni a szüleinek. Ha nem szólsz, mindenképpen te bánod (a kutyusodon keresztül persze).
2010. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

16 éves babakocsival? no comment :-)

Amúgy természetesen ne hagyd, Te sem dobálod sem őt sem a tulajdonát így ő se tegye. Mit képzel? Amiért nem látod nem tudod? Szegény kutya...az Ő érdekében ne hagyd!

2010. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg pont hogy roma származású, mert 16 éves és babakocsival mászkál. Nem biztos, de lehetséges hogy az ő gyereke, és akkor valószínű, hogy roma.
2010. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
dobd fejen legközelebb a saját kutyáddal:-)))))
2010. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!