Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kiscsaj dobálja a kutyámat...

Egy kiscsaj dobálja a kutyámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma a kapum előtt láttam, hogy egy kb. 16 éves kiscsaj miközben tolt egy babakocsit rágyorsított csak azért, hogy jeges hóval arcon dobja a kutyámat, aki a kerítésnél ugatott rá. Szerintem nem először csinálja, mert a kutyám amint meglátta elkezdte ugatni. És amikor rászóltam még pofákat is vágott. Nem akarom, hogy dobálja, mert mi van, ha kidobja a szemét? Ti mit tennétek? Előre is köszi a válaszokat.
2010. febr. 19. 15:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha cigus kiálts rá hogy munka, akkor megijed és többet nem látod:), amúgy én kimennék kutyával hozzá, hogy kérjen bocsánatot tőle:), majd elgondolkodna.
2010. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, ha sokáig hergelik a kutyát, előbb-utóbb megvadulhat bármilyen szelid.

Volt egy csodaszép, okos és nagyon szelíd német juhászunk. Egy utcabeli gyerek, akárhányszor elment elöttünk, vagy egy botot, vagy a kulcsát, vagy bármit ami zörög, húzott végig a kerítésen. Ettől annyira bevadult a kutya, hogy egy alkalommal amikor meglátta a gyereket átugrotta a 2,3 m magas kerítést és rátámadt. Az volt a szerencse, hogy a férjem pont kint volt a kertben, így a fiú megúszta karcolásokkal.

Szegény Lady járt rosszul, meg kellett kötnünk, hogy ne okozhasson kárt egy hülyegyerekben.

2010. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
49%

16 éves lány babakocsit tol...érdekes ez is. Sztem azért csinálja mert ijesztő h a babakocsit el kell tolnia a járdán és közben a kutya ott hörög a kerítésnél és így próbálja meg elijeszteni. Megértem, de ténleg nem ez a megoldás. Beszélni kéne vele amennyire lehet, megoldást keresni.

Nálunk nem megy a kerítés előtt járda, de ha menne lehet csinálnék a kerítés mögé 2 méterrel még egy kerítést, sok helyen látok ilyet ahol van járda, az első sáv virágoskertféle, utána egy alacsony, jelzésértékű kapu, amögött van a kutya, így nem ijesztő h kikap a kerítésen a járókelőkre. meg saras időben ha felugrálnak teljesen összefröcskölik az embert a mancsukról lefröccsenő sárral.

2010. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
37%
09:38 válaszában sok igazság van.
2010. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ereszd rá a kutyát aztán dobáljátok meg a szemét:D
2010. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!