Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem adok neki enni, kínozom...

Ha nem adok neki enni, kínozom a kutyámat?

Figyelt kérdés

A kiképző szerint nem elég motivált a kutyám, ezért 1-2 napig ne adjak neki enni, utána csináltassam a gyakorlatokat, és közben etessem. Kutyabarát ismerősöm szerint, ha 2 napig nem etetem, ez kimeríti az állatkínzás fogalmát. Viszont a sétáltatás még mindig kínkeserves, Károly bácsi elbújhat mellettem, ahogy húz a kutyám.

Már mindent kipróbáltam, fordulgatás, megállás, leültetés, kifárasztás, egyszerűen nem megy. Teljesen el vagyok keseredve, és még állatkínzó is vagyok? (:

Mit tegyek? Rengeteget foglalkozom vele, járunk kutyasuliba, ott olyan, mint a klasszikus "jótanuló", mindent megcsinál, de a gyakorlatban nem alkalmazza. Otthon egy tüneményes, ül, fekszik, lábhoz, hátraarc, jobbra, balra, körbelábhoz, hozzám...minden tökéletes, póráz nélkül is mindent megcsinál, de ha kimegyünk az utcára, KO.



2015. ápr. 9. 09:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
51%
Ebben teljesen igazad van. Nem az a gond, hogy a kutya csak a gazdira figyel, hanem, hogy ezt folyamatos kajaadagolassal erik el. Ha egyszer otthon maradna a kaja, kitorne a kaosz.
2015. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
71%
Egy 10 honapos nemet juhasznak mar mehet boven a seta, 2-3 ora. Nem ettol fogja tulterhelni magat.
2015. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!