Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámna...

Hogyan tanítsam meg a kutyámnak, hogy ha sétálunk ne akarjon folyton a másik kutyához odamenni ami kerítésen belül van?

Figyelt kérdés
Míg kutyát nem lát nincs semmi baj, de amint meglátja egyből húz felé.Hogyan lehet erről leszoktatni?
2010. febr. 19. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
ha idomítható fajta akkor tanítsd meg neki a marad gyere ide nem szabad parancsokat.és szidd le egy kicsit amikor húz a másik kutya felé.pl hogy:nem szabad rossz kutya milyen dolog ez?gyere!
2010. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a kutyám..de még nagyon kölyök és játékos szóval nem lehet eltiltani másik kutyáktól az enyémet.Vagy vidd el kutyasuliba.nekünk bevállt.
2010. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jah,nekem is ez a gondom,ha elmegyünk sétálni addig nincs gáz amig nem ugatnak a kutyák,amikor meghallja,meglátja a keritésen belül ugato kutyát elkezd huzni,

páran azt irták hogy meg kell állni mint a cövek,aztán magadhoz hivni,megdicsérni,jutifalat,aztán mehettek tovább,és ha megint huz,akkor ugyanezt,vagy valami a kutya szájára huzhato kármit (amiek a nevét sajna nem tudom) azzal is könnyebb,meg a KLIKKER.. ennyit tudok

2010. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:
Húzd arrébb a pórázzal. Ennyire egyszerű. Akarni továbbra is akar, de nem tud.
2010. febr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen azt biztos nem szabad engetni hogy ő diktáljon hanem éppen az hogy te diktáljál neki és halgasson rád.Jutalomfalatot pedig ne mindig adjál neki mert rászokik és a végén már el fogja várni tőled,hogy adjál neki jutifalit.
2010. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!