Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvigyem orvoshoz ennyiért?...

Elvigyem orvoshoz ennyiért? Lehet komoly baj, vagy ez semmiség?

Figyelt kérdés
Látszólag minden rendben, eszik, iszik, játszik, normális, de pár napja nem úgy alszik, ahogy szokott. Eddig vagy összegömbölyödve, vagy a hátára fordulva (mancsok az ég felé) feküdt, mostanában meg összevissza kitekeredve, hülyénél hülyébb pózokban találom. Először még nevettem is rajta, hogy de viccesen néz ki, de most jutott eszembe, hogy talán azért fetreng így, mert fájdalmai lehetnek és ezekben a hülye pózokban kevésé fáj neki. Vagy ez butaság? Nem vetne fel a boldogság, ha feleslegesen vinném el, de természetesen ha esély van valami komoly szervi problémára, akkor rohanás az orvoshoz. Tapasztalat valakinek?
2015. ápr. 10. 12:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, talán számít valamit, hogy idén lesz 7 éves, kistestű szuka.
2015. ápr. 10. 12:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez önmagában nem probléma, esetleg tapogasd meg a hasi szerveit és végig az egész állatot, figyelve a reakcióját. Ha valamire jelez, akkor érdemes orvoshoz vinni. Bár furcsa,hogy 7 éves rutin szakadt meg... Figyeld meg a székletét is. Tudni fogod,hogy mikor kell orvos!
2015. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

amikor az én kutyámnak hasi fájdalmai voltak, akkor teljesen le volt verve, nem evett, nem ivott, egész nap csak feküdt, vagy a hasán furcsán tartva a mancsait meg a buksiját, vagy pedig az oldalán teljesen kinyúlva

amit leírtál, szerintem nem erre utalnak, hanem, hogy számára csak úgy kényelmes, legalábbis remélem, hogy nekem lesz igazam

2015. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!