Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet Ausztrál juhászkutyá...

Hol lehet Ausztrál juhászkutyát elfogadható áron venni? (Max 150. 000 ft-ig)

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Fajtatisztát sehol! Ez a fajta 200-300 ezer között kezdődik...
2015. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem rég vettem. Hazánkban több tenyésztő is van, érdeklődj náluk sokuk nem frissíti az oldalát és nincs facebookja de ha felhívod őket vagy írsz nekik e-mailt válaszolni fognak. Az az ár amit írtál reális, bár ez függ a nemtől, "minőségtől" (színhiba vagy kiállítási) stb.
2015. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És te hol vetted a kutyusod és mennyiért? :D
2015. ápr. 12. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a legfontosabb, hogy mennyiért? Téged csak ez érdekel? Ha azt kérdezted volna, hogy melyik kenneleket ismerem, mit hallottam, láttam, tapasztaltam róluk és végül miért amellett a kennel mellett döntöttem, amelyiknél még meg is írtam volna....Vagy ha azt írtad volna, hogy te ezt meg ezt nézted ki, beszéltél velük, nézted meg a kiállításon a kutyáikat és mit gondolok/gondolunk róluk az egészen másképp hangzana, mint az, hogy MENNYI, MENNYI MENNYI az ára.

Sajnálom én nem segíthetek, mert az árat egy normális gazdi (főleg ilyen hozzáállással) nem adja ki, mert azt a tenyésztővel kell megbeszélni.

2015. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocs de nem vagyok milliomos, és igen is fontos az ára, nem mindegy hogy 300.000 ft vagy 150.000 ft, nagyon tetszik ez a kutyafajta, és már vagy 5 kennelnek írtam, eddig 3 írt vissza, és már sikerült néhány kennelnél slkudnom is. Bármennyire gyönyörű kutya, és bármennyire is tetszik azért "milliókat" nem fogok kiadni érte.
2015. ápr. 13. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!