Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam 2 kiskutyát mit...

Találtam 2 kiskutyát mit csináljak?

Figyelt kérdés

Találtam 2 fajtatisztának kinéző Akita kölyök kutyát állatorvoshoz még nem vittem őket szerintetek menyi idősek? szerintetek kilökték őket ?


[link]


[link]


2015. ápr. 11. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezek közül a helyek közül válogathatsz hogy hova vigyed őket.
2015. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gyönyörűek :) *-* vidd el őket orvoshoz, aztán ajándékozd el olyannak, aki szeretni fogja, vagy tartsd meg, én tuti megtartanám :D *-* .. De ha nem, akkor vidd el egy menhelyre, vagy keress neki te gazdit
2015. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Gergő19990712 válasza:
0%
Szépek :-).Még nem lehetnek szerintem 5 évesek de fogalmam sincs.Nyakörvet nem látok szóval vagy megszöktek a nyakörvböl vagy nyakörv nélkül tartották öket.Nem hinném hogy tul régóta császkálnak a szabadban mert ahhoz tul tiszták.Szerintem vidd haza őket és mintha sajátod lenne viseld gondjukat :-)
2015. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Milyen helyen találtad őket? lehet, megléptek valahonnan. Ilyenkor szólni kell állatorvosnak, plakátokat kitenni.
2015. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gergő19990712 - idióta vagy, meg ne haragudj, de mi az, hogy 5 évesek??! Jó isten, láttál már élőben kutyát??!! Maximum 3-4 hónaposak lehetnek, de nagyon max, szerintem 10-12 hetesek nagyjából
2015. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
28%
Nagyon szépek kb. 2-3 hónaposak lehetnek. Vidd el öket állatorvoshoz az oltások és a rovarírtó szerek miatt. Tegyél ki plakátokat és kérdezz embereket hátha tudják kié volt. Ha pedig meg szeretnéd tartani vegyél nekik Junior kutyakaját meleg ágyat és tálakat az ételnek és a víznek/tejnek. Ha tejet adsz nekik akkor csak egy nap egyszer ha többször akkor csak kevesebbet. Vegyél még jutalomfalatot és játékokat. Ha pedig senki nem fogadja örökbe menhelyre is beadhatod de akkor minden információtadj meg róluk amit tudsz. Remélem te maradsz a gazdájuk de akkor nagy felelőséget kell válalnod. Ha pedig ki szeretnéd vinni őket s3tálni ilyen idősen a hám lesz nekik a legjobb. Sok sikert és simogasd meg őket helyettem is.
2015. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!