Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon vágynék egy mudira,...

Nagyon vágynék egy mudira, fontos a jellem, a legfontosabb. De nem tudom elképzelni más színben magam mellett, mint cifra. Nekem a mudi cifra, ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 21:33
 1/7 piriiiii ***** válasza:

Nekem meg fehér. :) Van is egy fehér mudim. A fehér volt minden vágyam, nekem a mudiknál a fehér van a piramis csúcsán, és minden más alatta. De gyönyörű a cifra, a fekete, a barna, a fakó is.

Szerintem nem "gáz" egyáltalán. Addig nem, amíg nyugton vagy oda a cifráért, és nem hangoztatod azt, hogy a mudi attól mudi, hogy cifra, és hogy a fekete az már nem is mudi. (persze, gondolom amúgy sem csinálnál ilyet :) )

2015. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem annyira nem extrém, csak nem tudnál elképzelni, hogy mondjuk egy barna mudival kelljen élnem 15 évig :)
2015. ápr. 11. 21:44
 3/7 piriiiii ***** válasza:
Ez egyáltalán nem baj. :) Legfeljebb annyiban, hogy a cifrák ritkábbak és drágábbak.
2015. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A drágább mennyit jelent kb.?
2015. ápr. 11. 21:57
 5/7 piriiiii ***** válasza:
Hát, mivel ugye én nem cifrát vettem, nem vagyok benne biztos, de úgy 40-50 ezernél kezdődik az alsóhatár tenyésztőnél.
2015. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak akkor legyél hajlandó várni amíg nem lesz egy olyan kutya. Mondjuk lehet, hogy a tenyésztőnek ezt óvatosan kell előadni, nehogy unszimpatikus legyél. Meg mondjuk ha beszélgetsz a többi mudissal, azért ne ecsetelgesd nekik, hogy csak a cifra a mudi.

Nekem is fontos a mudi színe, fakót pl semmiképpen sem szeretnék, hamvasat se. Fekete és ordas meg már van / volt és szeretém "kipróbálni" a többi pompázatos színt is, de néha bűntudatom van, mert ez olyan csúnyán hangzik, pedig tudom, hogy ezzel a kutyának nem ártok.

2015. ápr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ízlések és pifonok...ha te cifrát szeretnél akkor vegyél olyat. ne más véleménye érdekeljen magadnak választol elvégre társ állatot :-)
2015. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!