Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megengedjem a lányomnak?

Megengedjem a lányomnak?

Figyelt kérdés

11 éves,és kutyaiskolába szeretne járni a kutyájával.Itt nem a kutyaiskola a gond,mert oda mindenképp vinnénk a kutyát,hanem hogy 11 évesen elég nagy ehhez?


Mert mi amikor felvetettük a férjemmel a kutyaiskola témát,úgy gondoltuk,hogy vagy én,vagy ő fogjuk hordani.


Szerintetek megengedjem neki?


2010. febr. 20. 12:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem első pár alkalommal mindenképpen menjetek vele.

Bár nem tudom, még csak 11 éves, és annyi kutya közt bármi megeshet. Másrészt viszont kutyaiskola, hivatalos kiképzőkkel... Szerintem tartsd be az első tanácsomat, esetleg kérdezz meg egy kiképzőt.

2010. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, persze ha nem olyan nagy a kutya, hogy elrántsa.

Én 7éves koromtól hordom a spánielemet kutyaiskolába:)

Most 16vagyok.

2010. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezd meg a kiképzőt, az a biztos.
2010. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Engedd!
2010. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyébként a kutya egy boxer.

2010. febr. 20. 12:08
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, minél hamarabb megtanulja a felelősségérzetet, annál jobb! Szokjon hozzá és ahhoz is, hogy ő az ember és ő parancsol, ő irányít, de vigyáznia is kell az állatra és felelősséggel tartozik érte. Megvan az ember és a kutya helye egymás mellett, de ha nem jár el, szerintem nem tanulja meg ezt sem ő, sem a kutya.
2010. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg persze azt is tartsd figyelemben, hogy ha a saját kutyája, akkor mindenképpen ő is vigye taníttatni. Kialakul majd a kötődés meg minden aminek ilyenkor ki kell alakulnia... Szerintem engedd neki! :)
2010. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Van egy másik lányom-ő 14 éves-és most itt hisztizik,hogy akkor már inkább ő viszi a kutyát.Melyiknek engedjem?Semelyikőjük nem egyezik úgy bele,hogy egyszer az egyik,egyszer a másik.
2010. febr. 20. 12:28
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkeppen foleg ha o is szeretne ,nem kell felni.Kell segitteni es tamogatni.
2010. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen kezdtem, egyedül a barátnőmmel, szerintem ha elég értelmes, tud koncentrálni, figyelni és szorgalmasan csinálni akkor nyugodtan mehet, az első pár alkalommal ti messziről figyelhetitek, az egyetlen gond talán az lehet ha a kutya erősen húz és nem tudja megtartani...
2010. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!