Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az oka?

Pinky414 kérdése:

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A kutyámmal ma valami nagyon furcsa dolog történt. Minden úgy kezdődött, hogy vettünk neki jutalomfalatot, mellesleg olyat,amit eddig nem kapott.Adtam neki egy rúddal.Kb olyan fél órával később odarohant hozzám.Kapkodva vette a levegőt, majd elkezdett szédülni.Bukfencet hányt,többször elesett, alig bírt lábra állni.A két hátsó lábát a földön húzta.Majd kétszer hányt.A hányása színe a jutalomfalat színével megegyezett.Más nem volt benne.Lefeküdt.Itattuk fecskendővel is.Nagy nehezen végül felállt.Pisilt egyet,de a lábát nem emelte fel.Lefektettük pihenni.5 perc múlva szinte mintha semmi nem történt volna.Ugyanúgy járkált mint ahogy szokott.Ideggörcsei nem voltak,nem rángatózott,habzani sem habzott a szája.Később magától is ivott.Nem ehetett semmi olyat, ami káros lenne neki, mert nem egy mindig falni akaró kutyus.Mi lehet az oka?Vagy allergiás rá, és ez váltott ki neki valamiféle rohamot?Előre is köszi a válaszokat :)

2015. ápr. 14. 16:40
 1/3 anonim válasza:
Mindenképp vidd el állatorvoshoz, akár komoly baja is lehet.
2015. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem allergia. Voltam hasonló helyzetben pont ilyen jutifalat okozta. Az én kutyim majdnem elpusztult mert ő fuldoklott is kimeredt a kezemben. Azóta nem veszem neki azt a fajtát.
2015. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta már nincsenek ilyen bajai hál istennek, ugyanolyan mint régen, viszont már nem is adom neki többé a jutalomfalatot.
2015. ápr. 23. 16:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!