Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kullancs elleni nyakörv...

Milyen kullancs elleni nyakörvet vegyek a kutyára, ami nem olyan erős?

Figyelt kérdés

Azért nem kéne erős hatású,mivel,csak kiegészítésként kéne: 3-4 naponként fújom permettel(neostomosannal és W.Insecticidevel felváltva),de néha elfelejtem befújni és van hogy kések vele akár 2 hetet is...(maximum)

Szóval el szeretném kerülni,hogy eközben a kullancs invázió áldozata legyen,de nem szeretném hogy olyan nagy dózis érje,mert gondolom akár mérgező is lehet.

Igazából arra lennék kíváncsi,hogy az ár tükrözi a nyakörv hatásosságát is? Mert találtam 750 ft-tól egészen a csillagos égig kullancs és bolha nyakörveket.Tehát arra következtetek,hogy ami olcsóbb az nem is olyan erős,igaz?


2009. nov. 2. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én neked a Kiltix nyakőrvet ajánlom mert nagyon hatásos és 7 hónapig hat,bár egy kicsit drága de megéri az árát(olyan 4-5 ezer forint)
2009. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és amikoözben hordja nem kell semmivel se fújni.
2009. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszerre ne használj kétféle bolhaírtót, mert csak ártasz vele a kutyának. Vagy a spray vagy a nyakörv magában. De sokkal inkább frontline-spot-on, rá kell cseppenteni a nyakbőrére és 4-6 hétig véd, nem kell mellé nyakörv sem.
2009. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De én mindenképpen fújni szeretném,pont ez a lényeg. Nálunk ez vált be a legjobban! Azóta 1 db kullancs sem volt benne,míg a nyakörvvel vagy a cseppekkel semmire nem mentünk!

Tehát ezért szeretnék enyhébb nyakörvet!

2009. nov. 2. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
De egyszerre ne használj két kullancs elleni készitmményt vagy nyakörv vagy spray.Ha akar hagyni a spray-t akkor felirod hogy ne felejtsd el.
2009. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hmmm...Akkor ez van. Marad a cetli!:)

Köszi

2009. nov. 2. 18:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon félek a kullancsoktól és egészen tavalyig nyakörveztem plusz fújtam őket neostromosannal. De idén leküzdöttem a félelmemet és már csak nyakörvezek egyik ebnél, másik ebnél meg spot ont használok. Szóval ami szerintem nem olyan erős, de nagyon jól bevált nálunk az a Preventic és a Bolfo. Az áruk sem olyan vészes, viszont az első 4 hónapig jó kullancs ellen, a második csak 10 hétig. 3000 - 3500 Ft között van az áruk, attól függ hol veszed.
2009. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Skudo Ultrahangos kullancstávoltartó. A nyakörvre kell csatolni és két évig jó. Egy kullancs sem lessz benne.
2009. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezt én is láttam most a neten,de elég mesének tűnt.

Te használod? Tényleg beválik?

2009. nov. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!