Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyafajta, amelyike...

Van olyan kutyafajta, amelyiket nem kell tanítani őrző-védőnek, mert alapból benne van és tudja? Melyik az?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 15. 09:49
1 2
 11/12 Dobi Hanna válasza:
nekem kuvaszom van, csak ajánlani tudom nagyon jól őrzi a házat
2015. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 alice_L ***** válasza:

Ahogy a legtobben mondjak, pasztorkutya jo teruletvédésre, de még azt is jo ha le tudod allitani. Moszkvaim van, és mikur megindul, bennem feltolul az adrenalin hogy jo ég mi lesz itt, pedig volt hogy csak egy hulye maszott be a kertbe pisilni, sikitva futottam a kutyam utan, és kozben uvoltottem a pasinak is hogy ne féljen de fekudjon hasra.


Miota elvaltam még hangsulyozottabban oriz engem, alapbol, viszont onjaratuan. Nem tanulta, és nem tudom rakuldeni valakire, o maga szokta felmérni hogy az éjjeli sétanal ne jojjenek hozzam 10 méternél kozelebb, napkozben meg nem érdekli kulonosebben. Rendkivul ritkan emelem fel a hangom, ha elofordul akkor nagyon figyel hogy kivel, és kozénk all, a fenekét combomhoz nyomja, eddig nem jott kozelebb senki.


Ennyi amit osztonbol csinal, ha kifejezetten orzo-védore vettem volna, tanitani kéne, mert hiaba van benne alapbol, ez az alap az o okos fején és helyzetfelmérésén mulik. Azaz néha nincs humorérzéke, nem szabad hadonaszni, volt hogy két gyerek fakardozasaba is kozbelépett, hat ez még utolag sem egy szép emlék, mazli hogy a kolykok és az anya allatszereto emberek voltakés nem voltak idegbetegek. Szoval barmid van, neveld.

2015. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!