Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik póráz jóbb?

Melyik póráz jóbb?

Figyelt kérdés

álithatos vagy sima poráz a jóbb.

egy kölyök cavalier king cahares spánielnek lenne.


előre is közsönöm a válaszokat.


2015. ápr. 15. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az állíthatós nem túl jó. :) Az vele a baj, hogy mivel nincs egy fix hossza, ezér a kutya nem szokja meg azt, hogy meddig mehet. Mert egyszer 1 métert kap a gazditól, máskor 3, néha 5 méteres a óráz. Így ebből az lesz, hogy mivel ezt megszokja, ezért folyton húzni fog, mert várja, hogy nyúljon még a póráz. Nem értik a kutyák ennek a használatát, és tényleg csak az lezs, hogy húz majd. :)

A sima póráz ad egy fix hosszt amit megszok a kutya, és kis utánneveléssel nem is fog vontatni téged.

2015. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


ijen álithatosra gondoltam.

2015. ápr. 15. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:

A általad linkelt póráz a te csepp kutyádat a földre húzná.

Igazán olcsón lehet pórázt kapni.Veszel egy könnyű, kistestűeknek valót és amikor felnőtt lesz a kutyád, majd átgondolod, milyen póráza legyen még.

2015. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem az a bajom a linkelt típussal, hogy nehéz, a simához képest. nekem is van, kikötésre használom. szerintem egy sima egyszerű, nem túl rövid, nem túl hosszúpórázt vegyél.
2015. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!