Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyás gazdik akik...

Ancsa840 kérdése:

Szuka kutyás gazdik akik átestek ivartalanításon?

Figyelt kérdés
Szuka kutyámat holnap lesz egy hete,hogy ivartalanították.Minden rendben vele.10 nap múlva vagyis hétfőn varratszedés, bár a doki azt mondta majd én is kitudom neki venni, csak ha nem menne akkor vigyem vissza. Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy maga vette ki a varratot? A varrat tovafutó, vagyis a két végén van egy -egy csomó azt kell majd elvágni és kihúzni. Igazság szerint meg tudnám oldani de nem szeretnék a kutyusnak bajt okozni. Várom válaszotokat.
2015. ápr. 16. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Valóban nem egy nagy kaland kivenni. El kell vágni és kihúzni. Elvileg elég könnyen kijön, de ha érzed, hogy nehezen jön vagy megakad, akkor inkább vidd vissza az orvoshoz, te ne erőltesd.
2015. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én inkább részletekben venném ki. Tehát vágd el 3-4-5 helyen attól függően, milyen hosszú a varrat, hány helyen van a "felszínen", és egyesével csipegesd ki. Utána kezeld le Betadine-nal.
2015. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
off: Az én kutyámat tegnap előtt ivartalanították,de olyan fura a sebe,nem ilyenre számítottam,bár fogalmam sincs hogy milyennek kéne lennie, 6-7varrat van,és a varratok között ki van dudorodva talán a bőre?! és piros,nektek is ilyen volt?
2015. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kidudorodás, az a bőre. Pirosság lehet enyhe fertőzés jele is. Megmutatnám az orvosnak.
2015. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 szuka kutyám volt már ivartalanítva,mindnek mi szedtük ki,fel se tűnt nekik! :)
2015. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat.Elég aggódó típus vagyok és féltem is az én kis hercegnőmet :-)
2015. ápr. 16. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem doki szedte ki, csomót elvágta és kihúzta. A kutyi észre sem vette. Én viszont irtózom az ilyentől, oda sem merek nézni, a legjisebb injekciónál is párom fogja az ebet, mert én képes vagyok összecsúszni :) De amúgy simán megoldható otthon, semmi baja nem lesz, mi is azért vittük vissza, mert betojik vagyunk :)
2015. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Trafó1 ***** válasza:
Van szuka kutyám ,de szerencsére nem estem át ivartalanításon:-PPP
2015. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as! Nekünk is ugyanilyen volt és nem volt semmi baja :) De csak a kidudorodó rész volt piros, körülötte nem. Nagyon szépen meggyógyult. Bár én is szétidegeltem magam minden apróságon...:)

Kérdező! Szerintem is nyugodtan kiveheted otthon. De ne egybe húzd ki, hanem részletekben. Nekünk orvos szedte ki és ő is végigvagdosott minden látszó varratrészt.

2015. ápr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!