Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyúl szagát milyen...

A törpenyúl szagát milyen módszerekkel lehet enyhíteni az ivartalanításon kívül?

Figyelt kérdés
Ti hol tartjátok a törpenyulat? Én bent a házban és amikor a nagypapám kijön mindig azt hallgathatom minek kell az állatot a lakásban tartani, mert büdös (amúgy szerintem nem annyira, bár ezt én mondom)

#törpenyúl #szagok enyhítése
2013. nov. 14. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi 2 nyuszival élünk egy szobában, és nem büdösek. Minden nap takarítom őket, és a forgács helyett pellet almot használunk. Ecetes vízzel mosd át a ketrecet, a wct is(mi rászoktattuk őket, kisebb balesetek vannak, de átlagban használják, és kevesebb alom is fogy)és szellőztetés napi 2szer, nálunk ennyi a titok :)
2013. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fapellet kell használni, és csak a wc-jét almozni.


Az én ivaros bakomnak az égvilágon semmi szaga, szintén lakásban tartom.

2013. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is ivaros bak nyulam van, ha 3 nap után nem takarítom ki akkor már lehet érezni a szagát, de ha mindig be tudnám tartani hogy 2 naponta kicserélem akkor sosem érezném a szagát és én is pelletet használok


egyébként az idős emberek, főleg a nagypapák, nagymamák olyan szagokat is éreznek ami nincs, vagy csak egyszer érezte és utána már mindig érezni fogja, nekem nagymamám csinálja mindig ezt ha idejön, de az ritka, mi szoktunk menni és ott nem egy légtérbe vannak :)

2013. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
légfrissítővőel
2013. nov. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fressnapf-ban lehet kapni szagtalanítót kb 3000 Ft de megéri :)
2014. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ivaros bak nyuszit tartok a lakásban. Pelletet rakok a wc-jébe, amit minden nap (van, hogy 2x is) kitakarítom. Így nincs semmi szaga, mindig csodálkoznak is a vendégek, hogy totál szagtalan.
2014. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!