Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem akar bemenni a...

A kutyám nem akar bemenni a házába. Mit tegyek, hogy bemenjen?

Figyelt kérdés
Próbáltam tápot rakni be, bemegy megeszi és kifut. Az jó megoldás lenne ha ott kapna enni?
2015. ápr. 17. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
mi is így szoktattuk be a kiskutyánkat 2 éve, ha más kutya szagát érzi akkor azért nem mer bemenni, az etetés a házban v mellette h szokja
2015. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az is egy megoldás. Meg ha bemegy jutalmazod, simogatod. Meg kell mutatnod neki, hogy semmi rossz nincs benne, ha bent van.. Ehhez minél több pozitív dolgot kell kötni a kutyának.
2015. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs túl meleg abban a házban?
2015. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne adj neki bent enni, semmi helye nincs ott a kajának. Némelyik kutya féltené egy idő után a kis helyét, hiszen ott kap enni oda ne menjen senki. Ha nagytestű nagy szőrű fajta akkor nem fontos annyira beszoktatni, ha valóban fázik vagy ilyesmi be fog menni. Most már nincsen extrém hideg még éjjel sem, egy fal tövén is simán elalszanak a rövid szőrű kutyák is. Az enyém is már napok óta nem jár be az ólba, még a vizes esős napokon se. Kint jobban járja a levegő jobban érzi magát. Esetleg ha olyan a kutya, kicsit játék közben benyomnám a házba ott meg lenyomnám hogy feküdjön és simogatnám kicsit. Ha megnyugodott akkor rájönne hogy ott nincsen rossz dolog. De első alkalommal hamar kiengedni onnan, fokozatosan szoktatni.
2015. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fázik, akkor bemegy. Ennyi életösztön van minden kutyában.
2015. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem kell ebből ekkora problémát csinálni. majd bemegy ha fázik.
2015. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha kölyök akkor kaphat bent enni, h pozitív élményhez kösse a házát, után persze már kint egyen. nem fogja vadul őrizni a házát, nevelés kérdés én bármikor elmerem venni a kutyánktól a kajáját mert kicsi korában megtanítottam neki h én vagyok a főnök és ha akarom elveszem! ez arra jó, h ne egyen meg semmi rossz dolgot és bármikor közbe tudjak lépni esetleg ha szájában van vlmi fertőzés stb mindne gond nélkül megtudjam nézni! lehet h nincs hideg most már de míg kicsi addig kell megértetni vele h az ő menedéke, ha más kutyáé volt fertőtlenítés h a szagok valamilyen szinten etlűntessük
2015. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vuk12 válasza:
azis lehet az oka hogy szelem van a hazban vagy regen meghalt abban a hazban valaki es azert nemer bemenni a kutya megerzi
2018. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!